Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК: «БУДУ ЗМІНЮВАТИ СВОЮ КРАЇНУ НАЙБІЛЬШ ЕФЕКТИВНИМ СПОСОБОМ»

15 вересня 2018 3

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук прискореними темпами готується до політичної кар'єри в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЮРІЙ ДЕРЕВ'ЯНКО: "СВОЄЮ БОРОТЬБОЮ МИ ВІДКРИЛИ ВІКНО МОЖЛИВОСТЕЙ"

За допомогою американських консультантів Святослав активно готує особистий політичний проект. Співак працює над запуском політичного стартапа під назвою «Європейський вибір» і тому він буде розкручуватися по-новому та мало відомими в Україні політичними технологіями.

Люди хочуть бачити нові обличчя в політиці. За деякими соціологічними дослідженнями лідер ОЕ Святослав Вакарчук займає другу позицію в рейтингу кандидатів у президенти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: АНАТОЛІЙ ГРИЦЕНКО: "ТРИ СФЕРИ, ЯКІ ТРЕБА РЕФОРМУВАТИ ПЕРШИМИ"

Чи є політичний досвід у цього кандидата? Вакарчук не лише співак, він ще й громадський діяч із активною позицією, а також народний депутат України 6-го скликання (від 2007 до 2008 рр). Окрім того, на виборах 2004 року активно підтримував на той момент Віктора Ющенка. Святослав Вакарчук був активним учасником Помаранчевої революції, виступав на концертах з підтримкою Ющенка на Майдані Незалежності разом із Русланою, Олегом Скрипкою та іншими музикантами і співаками. У 2005 році став послом доброї волі ООН в Україні. У парламентських виборах 2006 року відкрито не підтримав жодну з політичних сил. Коли після простою та політичної кризи 2007 року було ухвалено рішення провести позачергові вибори до Верховної Ради, то співак увійшов до списку пропрезидентської «Нашої України — Народної самооборони». Водночас він не був членом жодної політичної партії.

Після початку чергового етапу політичної кризи в Україні, 11 вересня 2008 р., співак зняв із себе повноваження депутата. Останнім часом у своїх інтерв'ю Вакарчук все більше говорить про політику і все менше про музику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОМАН БЕЗСМЕРТНИЙ: "ЯКЩО Я БУДУ БАЛОТУВАТИСЯ В ПРЕЗИДЕНТИ, ТО ОДЕРЖУ ПЕРЕМОГУ"

«Я щасливий, бо не такий як всі вони… Справа не в прізвищі, і не в своїх особистих амбіціях – їх немає і не існує. Ще давно я себе запевнив, що не буду стояти осторонь проблем держави. Найбільш ефективним способом, яким зможу, буду змінювати країну. Я буду робити і ніхто мене не зупинить. Україні варто йти своїм шляхом, але брати в інших найкраще», - зазначає Святослав Вакарчук.

Його позиція цікава, нова і правильна. Можливо, досвіду у політиці у нього не так багато, як хотілось, але швидше за все це його плюс, а не мінус. У країні є тисячі досвідчених політиків, які вже 26 років б'ються головою об стінку і вводять країну у ще глибшу економічну і політичну кризу.

переглядів: 682

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (3)
20-09-2018 14:55:58

Виборець Полісся

З таким потужним "локомотивом " , як Джорж Сорос можна Святославу Вакарчуку не тільки стати Президентом ?

оцінити:

5 1
20-09-2018 12:41:55

Вадим

Святослав Вакарчук - може стати найкращим Президентом України за всю історію Незалежності.

оцінити:

7 0
20-09-2018 07:48:18

Виборець Полісся

Святослав Вакарчук - це секретна зброя проти Тимошенко. Іншими словами - Вакарчук незручний кандидат для Тимошенко .

оцінити:

9 0

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!