Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ТАРИФНЕ ПИТАННЯ ТУРБУЄ ЖИТЕЛІВ МІСТА ДУБРОВИЦЯ.(+відео)

20 березня 2019 0

На сесії районної ради у м. Дубровиця, яка відбулася 22 лютого 2019 року, розглядалося наступне:


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: РАЙАВТОДОР ВЗЯВСЯ ЗА ДОРОГИ ТА ЧОМУ ОБУРИЛИСЯ РАЙОННІ ДЕПУТАТИ ПІД ЧАС СЕСІЇ? (+ВІДЕО)

- про зміну тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та на підігрів води.

Доповідав по даному питанню Шах Г.П., в.о. директора КП «Теплосервіс»:

«Останній раз ми змінювали тарифи 15 серпня 2018 року. Але час йде і, на жаль, ми живемо в такому світі, де ціни на все змінюються. З 15 серпня 2018 року по 1 січня поточного року вартість на електроенергію підвищилась на 24 %, мінімальна заробітна плата – на 12 %, вартість палива – на 8 %. У зв'язку з цим і виникає питання про зміну тарифу на тепло. Як же ж формуються тарифи? Наразі тарифи для бюджетних установ і населення встановлюються державним комітетом з енергоефективності. На 1 лютого цього року всі райони, окрім Дубровиці та Рокитного тарифи переглянули. Зокрема, у м. Рівне - 42, 73 грн. за кв. м площі, у Костополі вона становить 45, 91 грн. за кв. м, в Дубно – 52, 22 грн.,в Здолбунові – 53, 01 грн., в Радивилові – 66, 84 грн., в Острозі – 47, 40 грн., в Березному – 50, 74 грн. Для населення м. Дубровиці ми пропонуємо меншу вартість, ніж по всіх інших містах – 36, 20 грн. Хоча стоїть питання, щоб тарифи були однакові. Бюджет нам різницю не компенсовує. Отже, це «лягає на підприємство. Щомісячно ми по населенню не добираємо 40 тис.грн.».

Також за словами Григорія Шаха, є проблема по оплаті, а саме 554 тисяч гривень заборгованості. Це через те, що 30 % жителів не проживають у квартирах, та й відключити їх законом не дозволено.

Жителів дев'ятиповерхівки у м. Дубровиця обурили зміни у тарифах, тому вони надіслали колективне звернення з підписами до депутатів, аби ті запобігли непомірному підняттю тарифів на теплопостачання для населення і за це не голосували.

Григорій Петрович зауважив, що невдоволення мешканців дев'ятиповерхівки, напевно, пов'язане з різницею в грудневих та січневих платіжках за тепло. Оплата залежить від середньомісячної температури і у лютневих платіжках цифри мають бути меншими.

Микола Петрушко, голова Дубровицької РДА додав: «Вже давно, зокрема і в нас у Дубровиці створені і створюють ОСББ. Одним з варіантів є утеплення дев'ятиповерхівки. Чому не йти таким шляхом?».

Проте, за словами жителя будинку, подібний варіант розглядався, але не усіх мешканців дев'ятиповерхівки зацікавила дана ідея, бо кожен думає по-різному: одним це потрібно, а іншим – ні.

Врешті-решт, більшість депутатів підтримали рішення. І нова вартість за тепло нараховуватиметься уже з 15 березня 2019 року.

Оскільки жителів дев'ятиповерхівки не задовільнили пояснення посадовця та результати даного голосування, вони покинули сесійну залу.

ДО ВАШОЇ УВАГИ ВІДЕО:
переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!