Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ТАРИФНИЙ ПІАР

03 травня 2017 2

На засіданні виконавчого комітету Дубровицької міської ради було розглянуто дев'ять питань, найгарячішим серед яких виявилась зміна ціни у тарифах на послуги водовідведення та водопостачання які надає КП «Міськводоканал».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТИ ВИНЕН ВЖЕ ТИМ, ЩО ХОЧЕТЬСЯ МЕНІ ЇСТИ


За словами керівника підприємства Миколи Стовби, перегляду ціни сприяли економічні чинники які не залежать від підприємства. Вартість на паливно-мастильні матеріали, запчастини та на електроенергію за останні роки підвищувалась неодноразово. Поетапно відбувалось і зростання мінімальної заробітної плати. Тому, враховуючи ці чинники й виникла необхідність у перегляді діючих тарифів для приведення їх до економічно-обґрунтованих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РАДА БИ ДУША В РАЙ, ТА ГРІХИ НЕ ПУСКАЮТЬ

Спеціалізована комісія засідала більше десяти разів для обговорення всіх статей витрат закладених у складову нового тарифу та пошуку можливостей економії. Таки, для населення ціна на водопостачання зросте на 71%, а на водовідведення на 115%; для інших споживачів – водопостачання збільшиться на 66%, водовідведення – на 60%; для бюджетних установ – водопостачання зросте на 81%, а водовідведення на 68%. Через ряд об'єктивних причин меншим відсоток зростання тарифу бути не може і є економічно обґрунтованим – зазначив Юрій Яременко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПАН АБО ПРОПАВ

Проте, прийняття рішення по зміні тарифу не пройшло «гладко». Під час засідання було оголошено, що є п'ять колективних звернень громадян (споживачів з багатоквартирних будинків), які виступили проти підняття ціни на водопостачання та водовідведення. Позиція людей зрозуміла – адже підняття ціни на певний вид послуг ще нікого не привело у захват. Не зрозуміло те, чому міський голова Богдан Микульський не надав ці листи з підписами комісії, яка власне й займалась питанням тарифів, а приніс їх лише на виконком. Вийшла своєрідна тарифна піар-акція – міський голова хороший, бо на стороні людей, а члени виконкому і КП «Міськводоканал» погані…

Своєю чергою депутат міської ради Анатолій Задорожний запропонував керівникові КП «Міськводоканал» залишити тарифи на попередньому обґрунтованому рівні за рахунок зменшення кількості штатних одиниць на підприємстві. Він зазначив, що необхідно шукати компроміс таким чином, аби людям було комфортно. Дивно чути таку позицію від члена комісії, яка вивчала ці тарифи. Виникає питання чим він тоді у складі неї займався?

На це, Микола Стовба відповів, що з 2015 року (з часу останньої зміни тарифу) на 65% піднялась ціна на електроенергію для підприємств, на 40% зросла заробітна плата, ціна на запчастини та паливно-мастильні матеріали. Проте депутат вважає, що 274 тис. грн. збитковості – це недопрацювання керівника КП «Міськводоканал».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРА ЗАДОРОЖНОГО ВІДПРАВЛЯТЬ НА НАВЧАННЯ

Юрій Яременко резюмував, що ті тарифи, які зараз прийняли повинні забезпечити прибутковість діяльності підприємства. Якщо одна із складових виходить за межі економічно обґрунтованих тарифів, то це безпосередньо відбивається і на прибутках. У такому випадку, підприємство подає на виконком розрахунок компенсації різниці по статтях витрат між економічно обґрунтованими і фактичними витратами з обґрунтуванням.

Таким чином, тариф матиме таке цінове відображення для різних груп споживачів:

  • централізоване водопостачання для населення за 1 м³ з ПДВ – 12,00 грн.;
  • централізоване водопостачання для бюджетних установ за 1 м³ з ПДВ – 22,00 грн.;
  • централізоване водопостачання для інших споживачів за 1 м³ з ПДВ – 24,00 грн.;
  • централізоване водовідведення для населення за 1 м³ з ПДВ – 21,50 грн.;
  • централізоване водовідведення для бюджетних установ за 1 м³ з ПДВ – 40,00 грн.;
  • централізоване водовідведення для інших споживачів за 1 м³ з ПДВ – 42,00 грн.
переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (2)
04-05-2017 21:33:40

Користувач води

Батьківщина йшла на вибори - одним із пунктів було - РОЗІБРАТИСЯ з ТАРИФАМИ !!! АЛе швидко розібралися в першу чергу із зарплатами для себе. Комісія, яка 10 раз засідала подумала , яка пенсія в пенсіонерів і і масове безробіття в місті - чим платити,,???? Скільки мер створив робочих місць??? Пенсії з 1 травня кожному другому не збільшилися, !!!! Пенсіонери не мають за що виписати Дуб.вісник .- ЧЕРГОВИЙ СТРЕС! для Дубровиці

оцінити:

7 0
04-05-2017 13:01:37

МАЙСТЕР

Можливо депутат від Свободи - Задорожний хоче почистити за 3200 грн каналізаційні труби разом з ПІАРЩИКОМ- МЕРОМ??? То нехай знизять свої витрати - премії і матеріалки під всякі календарні свята МЕРУ і його наближених - і звідси треба наводити порядок в місті - бо собі рука не дрижить . Відомо що звернення організував Микульський разом з Ляшками , щоб підняти свій падаючий рейтинг. Пережили перевірку - переживемо і вас багаторічних піарщиків.. Свобода + Батьківщина = слід РАША і така робота ВАША!!!!!

оцінити:

10 4

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!