Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ТОРГОВЦІВ З МАЛОГО РИНКУ ЗНОВУ ПРОГАНЯЮТЬ

19 квітня 2018 15

На минулому тижні продавці малого ринку, що біля торгового центру «Пасаж», отримали попереджувальні листи від міської ради.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В КОГО Ж БІЛЬШИЙ КАРМАН?!

У листі зазначається, що по вулиці 1000-ліття Дубровиці здійснюється стихійна торгівля, що ускладнює дорожній рух.

Міська рада просить припинити стихійну торгівлю. Це мали зробити ще 16 квітня, проте, на сьогодні торгівля триває. Людей попереджають про складання адміністративних протоколів у разі невиконання вимог виконавчого комітету міської ради.

Вулиця 1000-ліття Дубровиці стала каменем спотикання у стосунках мерії і торговців вже давно, адже ще за каденції Адама Кузьмича намагалися врегулювати це питання, перенісши малий ринок в інше місце. Тоді домовитися не вдалося і торгівля під «Пасажем» навпаки стала ще активнішою.

В той же час торговці запевняють, що їх не намагалися проганяти і попереджають, що торгували, торгують і будуть торгувати на обраних місцях біля «Пасажу», незалежно від рішень, прийнятих виконкомом.

Представники ж міської влади і надалі вимагатимуть припинити незаконну діяльність і перенести торгівлю неподалік магазину «Альонушка». Хоча це ще не факт, і точне місце, куди перенесуть малий ринок не відомо. Продавці ж не схвалюють дане рішення, адже там їх ніхто не буде бачить. Вони хочуть лишатися на цьому ж центральному місці. Своє бачення даної ситуації вони пояснюють тим, що наразі їхні торгові точки знаходяться, як-то кажуть, в людей під рукою.

Також торговці розповіли, що вони зібрали голоси. З них 85 чоловік за те, щоб їхній ринок залишився на тому ж місці де знаходиться на даний час.

Хотілося б додати, що ці люди вийшли на вулиці не тому, що це робота їхньої мрії. Життя змушує їх таким чином заробляти собі на хліб. Прогнати торговців з їхніх «робочих місць», а потім звітувати про зроблену роботу та благоустрій міста — не вихід з подібної ситуації. Людям потрібно запропонувати альтернативні місця роботи, а не просто проганяти, адже фактично вони й так на вулиці.

переглядів: 3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (15)
16-05-2018 17:46:29

K I M

За шіснадцять років скільки мерів помінялось і всі брались впорядкувати вуличну торгівлю і не один на цьому "погорів".Пока нинішній мер буде робити потуги розігнати то і осінь застане ,а там дивись і вибори до громади ."Виличні торговці " -це впершу чергу люди ,які для себе уже зробили висновки .

оцінити:

32 2
15-05-2018 18:15:07

K I M

А де громадські слушання з цього питання ?Що ваш мер ще з армії не вернувся і діє за принципом "Я СКАЗАВ". А він трохи про людей ще думає?

оцінити:

43 3
15-05-2018 09:09:26

PETRO

Судячи з декларацій ваших чиновників знаєте ,який самий прибутковий бізнес -ЦЕ СИДІТИ НА БЮДЖЕТНИХ КОШТАХ .А у вашого міського голови- ще ЛОЖИТИ ТРОТУАРНУ ПЛИТКУ ВІД ГОЛЯКИ та робити АРМ"ЯНСЬКІ ДОРОГИ та мати грошове забеспечення в 17 тисяч гривень .Тоді можна міським чиновникам " І ДЮРЮ ПОМАЯТИСЯ".

оцінити:

43 3
13-05-2018 10:11:05

PETRO

Що ваш мер "поступово включає задню передачу" і говорить в вузькому колі ,"ЩО ІДЕЮ РОЗІГНАТИ ВУЛИЧНИХ ТОРГОВЦІВ ЙОМУ НАВ"ЯЗАЛИ".Так і хочеться сказати вашому меру "А ЩО В ТЕБЕ СВОЄЇ ГОЛОВИ НЕМАЄ" ?

оцінити:

43 3
12-05-2018 09:05:01

PETRO

Що уже на ринку навели порядок ?Спочатку треба вивчити питання,врахувати всі ризики ,а тоді "ТІЛЬКИ СОДРАГАТИ ВОЗДУХ".Вже не один мер наводив порядок,і де він,що доброго він залишив після себе?НІЧОГО і нинішнього мера чекає така сама участь.ВІн тільки для себе поробив гарні зарплати та по максимуму надбавки та премії до кожного св"ята : дня танкіста,дня артелериста,дня юриста .....ПОЧНІТЬ НАВОДИТИ ПОРЯДОК З СЕБЕ .

оцінити:

63 4
04-05-2018 14:06:11

zenek

Якщо мер начинає наводити порядок,чіпаючи бізнес -це початок кінця його кар"єри.Перший крок мер зробив встановивши для бізнеса найвищі в області податки загнавши їх в суди.Другий крок -це чіясь ідея розігнати вуличних торговців .Стане краще жити від цього.Ні-не вцьому річ.

оцінити:

79 9
28-04-2018 21:04:56

Небайдужі

Сьогодны читала статтю в Дубровицькому віснику там пишуть про переміщення 9 палаток .
От уважно порахуйте скільки ж там палаток стоїть і людей з зонтами у кучею столів. А це явно більш 10 а то і 15
Людей з кашами і сирками які теж стоять на дорозі.
Питання куди всіх їх перемістить, якщо грошей в людей на ті оплати місць немає...
А наші підприємні з магазинів бідні від нас не страдають, бред полнейший націнки в 400-500 % робить можуть значить не особо їм там важко.
Та навіть при переміщенні базару люди ходитимуть до свого продавця,але чи буде він?!!
Шановна влада якщо по толку то зробіть один нормальний базар з нормальними місціми людям і якщо вже платить то з розумом а не як ви любите аби набить собі кармани.
Кожній людині треба жить і виживать....не від хорошого життя люди стоять в дож у вітер під сонцем або в лютий мороз на вулиці..

оцінити:

110 13
28-04-2018 10:57:01

zenek

"Щоб вижити самим, треба знищити слабших" зараз так можна озвучити проблему вуличної торгівлі в місті Дубровиця .Тут потрібно вивчити та озвучити основну проблему ВАШОГО МІСТЕЧКА "ДЕНЕГ БОЛЬШЕ НЕТ",я думаю усім зрозуміло про що іде мова .Коли хватало усім ,проблему вуличної торгівлі ніхто не підіймав .ЧИ НЕ ТАК.Убравши вуличну торгівлю, не вирішує основного питання і я впевнений ,що це всім зрозуміло.Ми лишемо куска хліба одних но в інших тоже не прибавиться.Якщо МИ ЗАЖЕВЕМО ,ЯК В ЄВРОПІ тоді і відпаде питання в вуличній торгівлі .Зараз люди просто ВИЖИВАЮТЬ.Я поважаю думку і інших ,і тоже притримуюся верховенства права .Впорядковувати треба но потрібно враховувати і всі складові та прораховувати можливі наслідки .Одним з основних є ЧИ СПРОМОЖНІ ВУЛИЧНІ ПРОДАВЦІ БУДУТЬ ПЛАТИТИ ЗА ТОРГОВЕ МІСЦЕ.Чи це буде для них взагалі рентабельно .Пока більше запитань чим відповідей .

оцінити:

115 11
28-04-2018 09:49:41

zenek

Більшість так званих "вуличних продавців" в силу обставин знаходяться за межею бідності і це ГОЛОВНИЙ ФАКТОР ,ЯКИЙ ТРЕБА ВРАХОВУВАТИ ВАШІЙ МАРІЇ.Всім зрозуміло основну мету мерії , "ВАС ЗАГНАТИ В СТОЙЛО",я маю на увазі вуличних продавців.Після цього, собі мер навішає на груди медалів ,а що буде з людьми йому з окладом в 17 тисяч гривень побарабану .

оцінити:

111 12
27-04-2018 08:16:36

zenek

Міська рада знову наступає на ті самі "граблі" що і їх попередники .Зібралися "великі реформатори",уже зробили з Дубровиці ЄВРОПЕЙСЬКЕ МІСТО, залишилося ще РОЗІГНАТИ РИНОК .Не мішало з початку в себе в МІСЬКІЙ РАДІ навести порядок .

оцінити:

114 13

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!