Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ТРЕНІНГ-СЕМІНАР ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО

21 червня 2017 0

20 червня 2017 року на базі Дубровицького районного центру зайнятості тренером ТзОВ «АйКю Холдинг» для учасників АТО, які перебувають на обліку, було проведено тренінг – семінар на тему: «Формування навиків самодопомоги та самореалізації в умовах підвищеної соціальної напруги».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СЕМІНАР ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВАМИ ПОТРЕБАМИ


У тренінгу взяли участь 15 осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та бажають навчитися навикам самодопомоги в кризовий період.

Метою заходу є інформування щодо управління власними емоційними станами, отримання знань щодо відновлення балансу сімейної системи, практичних навиків самодопомоги для подолання тривожних станів, формування функціональної готовності до адекватного реагування на виклики сьогодення, визначення критеріїв успішної самореалізації.

Учасники семінару отримали навички саморегуляції емоційних станів в кризових ситуаціях, визначили критерії успішної самореалізації, власні ресурси для подолання криз. Засвоїли навички самодопомоги в кризовий період, шляхи та способи подолання тривожних станів. Безробітні підвищили рівень мотивації до самореалізації, навчилися ефективно використовувати всі доступні ресурси щоб успішно пройти власний шлях у подоланні психотравмуючих ситуацій в сучасних умовах.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!