Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЦАРСТВО МАЛУВАТЕ – РОЗВЕРНУТИСЬ НЕМА ДЕ

10 серпня 2017 0

Не так давно в одній з місцевих газет було надруковано статтю де розповідається про конфлікт, який виник між сусідами у місті Дубровиця. Ми зараз не будемо розписувати суть самого конфлікту, оскільки нас зацікавив зовсім інший аспект цих подій. А саме те, як місцева влада вирішила у ньому розібратись.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НЕ ТЯМИТЬ ГОЛОВА, ЩО ЯЗИК ЛЕПЕЧЕ...


До редакції інформаційного агентства «Медіацентр Полісся» принесли офіційний лист, який міський голова Богдан Микульський адресував голові Дубровицької РДА Миколі Петрушко. У листі йдеться про те, що до Дубровицької міської ради з колективною скаргою звернулись жителі вул. Березова. Міська рада провела виїзне засідання по скарзі громадян і встановила, що заявники (в основному літні люди) мають конфлікт зі своєю сусідкою, яка вчиняє постійні скандали. У листі зазначено, що вона є державним службовцем. А відповідно до Закону України «Про державну служу» повинна дотримуватись принципів державної служби та правил етичної поведінки, поважати гідність людини, не допускати порушення прав і свобод людини та громадянина, загальних правил етичної поведінки. Таким чином, у листі зазначено, що вона не повинна допускати вчинків несумісних із статусом державного службовця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БЕРИ ЯКОМОГА БІЛЬШЕ, ДАВАЙ ЯКОМОГА МЕНШЕ

Далі, у листі за підписом мера вказано, що за невиконання або неналежне виконання посадових обов'язків зазначених вищевказаним законом та іншими нормативно-правовими актами у сфері державної служби, посадовою інструкцією, а також порушення правил етичної поведінки та інше порушення службової дисципліни державний службовець притягується до дисциплінарної відповідальності. Тому, міський голова Богдан Микульський вважає, що є всі підстави розглянути питання щодо притягнення держслужбовця задіяного у конфлікті до дисциплінарної відповідальності.

Коли держслужбовець порушує вищевказані норми під час своєї роботи, то дійсно має відповідати за це, але питання у тому, що ці норми не застосовуються до приватного життя. А ще здивувало те, що міський голова намагається вказувати керівнику структурного підрозділу РДА, який не підзвітний міській раді що той має робити зі своїми працівниками і втому числі, як їх «карати». Це щонайменше є нелогічним та й підводить до думки, що мерові міста Дубровиця його «царство» видається малуватим – розвернутись нема де.

переглядів: 998

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!