Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЦАРСТВО МАЛУВАТЕ – РОЗВЕРНУТИСЬ НЕМА ДЕ

10 серпня 2017 0

Не так давно в одній з місцевих газет було надруковано статтю де розповідається про конфлікт, який виник між сусідами у місті Дубровиця. Ми зараз не будемо розписувати суть самого конфлікту, оскільки нас зацікавив зовсім інший аспект цих подій. А саме те, як місцева влада вирішила у ньому розібратись.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НЕ ТЯМИТЬ ГОЛОВА, ЩО ЯЗИК ЛЕПЕЧЕ...


До редакції інформаційного агентства «Медіацентр Полісся» принесли офіційний лист, який міський голова Богдан Микульський адресував голові Дубровицької РДА Миколі Петрушко. У листі йдеться про те, що до Дубровицької міської ради з колективною скаргою звернулись жителі вул. Березова. Міська рада провела виїзне засідання по скарзі громадян і встановила, що заявники (в основному літні люди) мають конфлікт зі своєю сусідкою, яка вчиняє постійні скандали. У листі зазначено, що вона є державним службовцем. А відповідно до Закону України «Про державну служу» повинна дотримуватись принципів державної служби та правил етичної поведінки, поважати гідність людини, не допускати порушення прав і свобод людини та громадянина, загальних правил етичної поведінки. Таким чином, у листі зазначено, що вона не повинна допускати вчинків несумісних із статусом державного службовця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БЕРИ ЯКОМОГА БІЛЬШЕ, ДАВАЙ ЯКОМОГА МЕНШЕ

Далі, у листі за підписом мера вказано, що за невиконання або неналежне виконання посадових обов'язків зазначених вищевказаним законом та іншими нормативно-правовими актами у сфері державної служби, посадовою інструкцією, а також порушення правил етичної поведінки та інше порушення службової дисципліни державний службовець притягується до дисциплінарної відповідальності. Тому, міський голова Богдан Микульський вважає, що є всі підстави розглянути питання щодо притягнення держслужбовця задіяного у конфлікті до дисциплінарної відповідальності.

Коли держслужбовець порушує вищевказані норми під час своєї роботи, то дійсно має відповідати за це, але питання у тому, що ці норми не застосовуються до приватного життя. А ще здивувало те, що міський голова намагається вказувати керівнику структурного підрозділу РДА, який не підзвітний міській раді що той має робити зі своїми працівниками і втому числі, як їх «карати». Це щонайменше є нелогічним та й підводить до думки, що мерові міста Дубровиця його «царство» видається малуватим – розвернутись нема де.

переглядів: 756

оцінити:

16 6 1 1

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...