Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ТУРНІР ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

09 жовтня 2017 0

7 та 8 жовтня відбулись обласні змагання з настільного тенісу серед людей з особливими потребами. Дубровицький район у цих змаганнях представляли Білоус Віталій, Романушко Тетяна та Мисько Микола.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ХТО ХОЧЕ – ТОЙ ШУКАЄ МОЖЛИВОСТІ…


Боротьба відбувалась з бажанням перемоги. Проте, суперництво не завадило учасникам підтримувати один одного як під час змагань, так і після них, що створювало атмосферу дружби, гармонії та порозуміння між учасниками.

За результатами турніру, наші спортсмени показали видовищну та майже професійну гру у підсумку якої, Мисько Микола здобув ІІ місце серед чоловіків, Білоус Віталій – VII місце серед 16 спортсменів, а Романушко Тетяна разом з іншими двома учасницями набрали однакову кількість очок, проте завдяки більшій кількості виграних партій вона здобула І місце. Всі призери були нагородженні грамотами та медалями.

Одночасно з цим змаганням відбувався й третій тур вищої ліги спортсменів Рівненської області з настільного тенісу. Команда «Воля» з Дубровиці також достойно взяла участь у цьому турі. Впевнено перемігши своїх суперників вона зустрілась з командою «Водник» з якою традиційно йде боротьба за І-ІІ місце. Проте у фінальній боротьбі фортуна посміхнулась суперникам, тож І місце дісталось команді суперників «Водник», а наша команда здобула почесне ІІ місце.

За сприяння у підготовці та виїзді команди висловлюють подяку районній партійній організації «Воля».

переглядів: 963

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!