Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

У ДУБРОВИЦІ ПЛАНУЮТЬ ЗНЕСТИ АВАРІЙНУ БУДІВЛЮ

18 лютого 2017 0

Депутати Дубровицької районної ради від фракції політичної партії «Воля» підняли питання зі знесення аварійної будівлі районної організації «Червоного Хреста». На місці покинутої споруди Люди Волі запропонували облаштувати дитячий майданчик.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «МАХРОВИЙ ДОГОВОРНЯК» ЧИ БЕЗГОСПОДАРНІСТЬ?


В ході здійснення депутатських повноважень, до депутатів райради від ПП «Воля» звернулись мешканці житлових будинків, прилеглих до будівлі районної організації «Червоного Хреста», що знаходиться по вул.Шевченка, 60 (біля Дубровицької районної стоматологічної поліклініки) з проханням знести зазначену будівлю.

Будівля районної організації «Червоного Хреста».

Дубровичани наголошують, що будівля знаходиться у вкрай аварійному стані, що несе загрозу їхнім сім'ям, а найбільше – дітям. Так, у своєму зверненні до райради, від 20 січня 2017 року, депутати від фракції політичної партії «Воля» пропонують провести благоустрій вищезгаданої території на звільнення від аварійної будівлі та облаштувати там дитячий майданчик.

Чи підтримають народні обранці ініціативу Людей Волі стане відомо на наступному пленарному засіданні Дубровицької районної ради.

переглядів: 1.4K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!