Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

У ДУБРОВИЦІ УЧАСНИК АТО ПРИГРОЗИВ ДЕПУТАТАМ «ФАКЕЛОМ»

01 липня 2017 0

Учасник антитерористичної операції Олександр В'ячеславович Квік в присутності міського голови та депутатського корпусу міськради заявив, що більше не терпітиме несправедливості та попередив міського голову Богдана Микульського про те, що перейде до рішучих дій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: АТОВЦІ ВИМАГАЛИ ЗЕМЛІ


На думку Олександра В'ячеславовича за три роки бойових дій на сході України в Дубровицькій міській раді для учасників АТО не зроблено майже нічого! Учасник АТО вважає, що завідувач сектору містобудування, архітектури та земельних відносин Катерина Пшенична навмисно блокує видачу землі учасникам бойових дій.

У зв'язку з такими діями міської влади Олександр Квіка поставив ультиматум: якщо міська влада надалі ігноруватиме його вимоги та невирішення нагальних питань учасників АТО, то він разом з бойовими побратимами перейдуть із мови дипломатії на принципово іншу мову.

Ситуація є заплутаною та не до кінця зрозумілою, тому не будемо з'ясовувати, хто правий, а хто – ні! До Вашої уваги відео виступ учасника АТО Олександра Квіка під час вісімнадцятої сесії Дубровицької міської ради (сьоме скликання) – на Ваш розсуд!
переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!