Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

У ДУБРОВИЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ. (+фото та відео)

20 лютого 2019 0

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: МИНАЮТЬ РОКИ, А В ПАМ'ЯТІ ЖИВУТЬ...

У вівторок, 20 лютого 2019 року в м. Дубровиця вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Біля пам'ятного знаку Героїв Небесної Сотні зібралося дуже багато людей, які є справжніми патріотами своєї держави.

Кожен з присутніх не був байдужим до тих подій, які відбувалися у 2014 році. Ці люди, яких сьогодні згадує не лише Дубровиччина, а й вся Україна, віддали своє життя за мир та спокій кожного з нас. Але ніхто з нас не зрозуміє того болю і тих страждань, які відчули батьки та рідні загиблих, скільки сліз було пролито і проливається до сьогодні…

Вклонитися пам'яті загиблих за Україну прийшли керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, учасники АТО, військовослужбовці, громадські активісти, жителі міста і району, а також учні. Загиблих у Києві на Майдані вшанували біля пам'ятного знаку у місті Дубровиця хвилиною мовчання та поклали квіти. Також присутні читали вірші, а школярі розвішали на деревах «Ангели пам'яті».

У цей день вся Україна згадує ті трагічні історичні події, які змінили нашу країну назавжди. 107 Героїв Небесної Сотні віддали свої життя за краще майбутнє нашої країни. 45 з них загинули від куль саме 20 лютого 2014 року. Небесна сотня назавжди залишиться в серцях у кожного українця.переглядів: 935

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!