Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДУБРОВИЦЬКА ПОЛІЦІЯ ПРОСИТЬ ПОВІДОМЛЯТИ В РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ КУРДІВ

18 листопада 2021 1

Тимчасово виконуючий обов'язки начальника Дубровицького відділення поліції розповів про стан речей в населених пунктах поблизу контрольного пункту «Городище».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ДУБРОВИЧЧИНІ БУДУТЬ УКРІПЛЮВАТИ ДЕРЖАВНИЙ КОРДОН


Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Дубровицької міської ради VII-скликання обговорили ситуацію на білорусько-українському кордоні.

Тимчасово виконуючий обов'язки начальника Дубровицького відділення поліції Олег Сидоришин закликав жителів Дубровиччини повідомляти про осіб неслов'янської зовнішності, які будуть помічені в населених пунктах прикордонної смуги. Для цього в місцеві поліціанти, навіть, зареєстрували акаунт у месенджері Telegram під назвою: «Чужий у селі. Дубровиця. Кордон».

Переглянути відео можна на нашому відеоканалі YouTube «Поліський діалог | Dubrovitsa INFO» за посиланням, або прокрутивши донизу.

Тимчасово виконуючий обов'язки начальника Дубровицького відділення поліції Олег Сидоришин.

Нагадуємо, що 17 листопада голова національної поліції України Ігор Клименко відвідав з робочим візитом село Городище.

Сьогодні побував на Рівненщині. На тій частині, де розпочинається Україна. На кордоні із Білоруссю, до якого прикута увага всієї держави. Ми маємо спільно не допустити міграційної кризи. Наразі на кордоні ситуація спокійна. Але потрібно бути готовими до різних сценаріїв. Сподіваюся, продумані схеми залишаться на папері й нам не доведеться втілювати їх у життя. У будь-якому разі Національна поліція України повністю готова в разі необхідності допомогти колегам із Державна прикордонна служба України та Національна гвардія України захищати державний кордон та населення України від натиску нелегальних мігрантів. Разом ми сильніші. зробив допис на своїй сторінці Facebook голова нацполіції.

Зі слів самих прикордонників – ситуація на державному кордоні стабільна. Якщо треба, пообіцяли залучати не тільки військовослужбовців, а й поліцію із необхідною технікою. Для моніторингу ситуації на Дубровиччині застосовують пілотовану авіацію та БпАК.
переглядів: 3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
18-11-2021 16:13:36

Станіслав

Молодці, оперативно

оцінити:

2 0

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!