Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

У КОЛКАХ РЕОРГАНІЗУВАЛИ ФЕЛЬДШЕРСЬКО-АКУШЕРСЬКИЙ ПУНКТ

14 листопада 2021 0

У селі Колки Дубровицької територіальної громади реорганізували фельдшерсько-акушерський пункт Дубровицького центру ПМСД.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЕДЗАКЛАДИ ДУБРОВИЦІ ОТРИМАЛИ ГУМВАНТАЖ ВІД ГО «СИЛА ВОЛІ»


Працівників Колківського фельдшерсько-акушерського пункту перевели в штат новозбудованої Колківської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яка відтепер вважається структурним підрозділом комунального некомерційного підприємства «Дубровицький центр первинної медико-санітарної допомоги».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СПОСТЕРЕЖНОЇ РАДИ ПРИ МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ – НЕ БУДЕ!

Фельдшерсько-акушерський пункт у селі Колки Дубровицької ТГ.

Утворити Колківську лікарську амбулаторію загальної практики – сімейної медицини, як структурний підрозділ комунального некомерційного підприємства «Дубровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Дубровицької міської ради без права юридичної особи шляхом реорганізації фельдшерсько-акушерського пункту села Колки. Дію трудових договорів працівників реорганізованого фельдшерсько-акушерського пункту вважати такими, що продовженні у Колківській лікарській амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. – йдеться в офіційному рішенні.


Рішення було прийнято 11 листопада під час п'ятнадцятої чергової сесії Дубровицької міської ради восьмого скликання.

Нагадаємо, що лікарську амбулаторію в селі Колки урочисто відкрили в липні цього року. Збудована вона в рамках програми «Доступна медицина». Це – унікальний проєкт Президента Україна та Уряду, який забезпечує мешканців сільської місцевості доступною медициною.

переглядів: 1.2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!