Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

У МІСЬКРАДІ ОБГОВОРЮВАЛИ ПИТАННЯ РОЗПОДІЛУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

18 жовтня 2017 1

У приміщенні Дубровицької міської ради відбулося засідання Громадської комісії по розподілу земельних ділянок в межах міста Дубровиця (рішення №174 від 24 червня 2016 року).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ДУБРОВИЦІ УЧАСНИК АТО ПРИГРОЗИВ ДЕПУТАТАМ «ФАКЕЛОМ»


Громадська комісія по розподілу земельних ділянок – це такий собі колегіальний консультативно-дорадчий орган, утворений Дубровицькою міською радою для забезпечення участі дубровичан в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

До складу Громадської комісії зазвичай обираються представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об'єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (інститутів громадянського суспільства).

У Дубровиці до складу Громадської комісії з розподілу земельних ділянок входять: провладні депутати міської ради, скандальні керівники комунальних підприємств, очільники формальних громадських організацій, працівники державного апарату або мерії. Немає серед членів Громадської ради незалежних ЗМІ, громадських активістів та громадських об'єднань. Це все нагадує склад виконавчого комітету міської ради, який знаходиться під патронатом міського голови Богдана Микульського.

А тепер уявіть собі, які будуть прийматися рекомендовані рішення (єдині справжні повноваження Громадської комісії), коли вище згаданий орган повністю імпонує Б.М.Микульському. Уявили? Добре, але про це іншим разом.

Вчора, 17 жовтня, у приміщенні Дубровицької міської ради засідала саме така Громадська комісія по розподілу земельних ділянок. На засіданні були присутні десять членів громадської комісії із тринадцяти:

 1. Яременко Юрій Аркадійович – заступник міського голови з питань виконавчих органів ради.
 2. Пшенична Катерина Данилівна – завідувач сектору містобудування, архітектури та земельних відносин.
 3. Сімаченко Віталій Михайлович – начальник Управління держгеокадастру у Дубровицькому районі;
 4. Іванов Володимир Якович – депутат міської ради, голова постійної комісії з питань земельних відносин та охорони довкілля.
 5. Лехкобит Олег Володимирович – депутат міської ради, заступник директора ДП «Дубровицький лісгосп».
 6. Земляна Тетяна Володимирівна – депутат міської ради, лікар КЗОЗ «Дубровицька центральна районна лікарня».
 7. Краглевич Віктор Васильович – депутат міської ради, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та транспорту.
 8. Таборовець Василь Олександрович – депутат міської ради, учасник АТО.
 9. Столярець Сергій Васильович – депутат міської ради, керуючий КП «Будинкоуправління».
 10. Матвієвич Олександр Миколайович – голова Громадської організації «Союз Чорнобиль України».

Серед питань, які були внесені в порядок денний слід відмітити:

 • питання включення до списку на отримання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в межах міста Дубровиця громадян, які брали участь в антитерористичні операції на сході України;
 • розгляд заяв на наступній сесії Дубровицької міської ради про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність введення особистого селянського господарства в межах м.Дубровиця;
 • уточнення списків для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах міста.

При обговоренні та вивченні поданих матеріалів учасниками АТО, які мають відповідні пільги, врахувавши всі пропозиції Катерини Пшеничної (в питаннях розподілу землі), члени комісії рекомендували надавати пріоритети в отримані землі жителям, які зареєстровані та проживають в м.Дубровиця. Саме вони першими претендуватимуть на земельні ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Дубровицької міської ради.

Також комісія рекомендувала розгляд заяв на наступному засіданні сесії Дубровицької міської ради про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в межах м.Дубровиця.

Обговорили земельні питання, як і очікувалося, без інцидентів – тихо, спокійно й невимушено...
переглядів: 2K

оцінити:

 • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
18-10-2017 16:12:05

ГІСТЬ

і чому брати заяву, коли людина немає посвідчення учасника АТО???? З довідками тепер є і афганці і чорнобольці і прочії заслужені і гребуть від держави все шо можна - житло, пенсії і вони біля кормушки всі- їх ревізори не перевіряли і не будуть перевірять.Навіть заявами не пошурхотіли і чи є всі документи до заяви. Не комісія , а так....

оцінити:

6 0

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!