Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

У МІСЬКВОДОКАНАЛІ НЕДОРАХУВАЛИСЯ 250 КУБІВ ВОДИ

29 червня 2021 0

Комунальне підприємство Дубровицької міської ради «Міськводоканал» щомісяця недораховується 250 кубів води.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГУМОВИЙ БЮДЖЕТ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКРАДИ


КП «Міськводоканал», яке вже 6 рік очолює екс-мер Микола Стовба, щомісяця недораховуються 250 кубів води. Схоже на те, що воду просто крадуть. Зі слів Миколи Степановича, не допомогло навіть встановлення антимагнітних пломб.

Про це стало відомо під час звіту директора про роботу комунального підприємства за I-квартал 2021 року на черговій сесії Дубровицької міської ради.

Тим часом, у Дубровиці, вже кілька днів поспіль з кранів тече іржава вода ціною – 18 грн./куб.

...директор КП Мводоканал мав(?) поскаржиться на мєра, що той ніц не зробив, щоб підключить до мережі лікарню, сш 1, будинки по Шевченка тощо. А ще в центрі магазини новозбудовані, да й старі об'єкти. ...Але популісти за звичай не хочуть конфліктувати з бізнесом. Да й тротуари проще, не потрібні проєкти, інженерний супровід тощо. Видно бурхливу діяльність, вона на поверхні, а не в землі. Я вже не кажу про інші боки бруківкової епопеї. Ото за популізм і прфіґізм, люди мають розраховуватись ростом тарифів. прокоментував у Facebook бувший міський голова Адам Кузьмич.

Нагадуємо, що 25 червня на Рівненщині вирувала негода, що призвело до знеструмлення та зупинки мережевих насосів у Міськводоканалі. Відбувся гідроудар, який розпушив наліт на трубах. Все має осісти та стекти, але для того потрібен певний час.
переглядів: 1.2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!