Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

У ПОЛІЦІЇ БРАК КАДРІВ ДЛЯ ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ

10 травня 2017 0

Заступник начальника Дубровицького відділення поліції ГУ НП в Рівненській області Олег Йосипович Сидоришин доповідав по депутатському запиту Наталії Олександрівни Яцути щодо профілактики правопорушень на території Залузької сільської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РАЙОННИЙ ВІЙСЬККОМАТ ЗВИНУВАТИВ ПОЛІЦІЮ У БЕЗДІЯЛЬНОСТІ


Почав він із ходу розслідування щодо кримінального правопорушення, яке сталось 14 січня цього року у Залужжі біля кафе «Міраж». Жителі села Переброди, які знаходилися в автомобілі «Audi A4», відкрили вогонь із незареєстрованої мисливської рушниці шістнадцятого калібру по сільських жителях в наслідок чого, двоє з них отримали вогнепальні поранення та потрапили на лікарняне ліжко. Зловмисниками виявились Юсович Петро та Сергій ... яким інкримінували правопорушення за частиною 4-ю статті 296 ККУ, а саме хуліганство, яке карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років. Наразі досудове розслідування вже закінчено, а кримінальне провадження направлено до Дубровицького районного суду для притягнення їх до кримінальної відповідальності. Під час розслідування слідчим було внесено клопотання до суду про тримання під вартою вищеназваних осіб, але суд вирішив обмежити їх домашнім арештом.

За словами підполковника Олега Сидоришина працівниками поліції з числа груп швидкого реагування патрульної поліції на території Залузької сільради систематично проводяться превентивні заходи щодо забезпечення охорони громадського порядку. В ході проведення яких, було складено 45 адміністративних протоколів з яких 15 виявились розпивання алкоголю у громадських місцях, 2 – дрібне хуліганство, 5 – вчинення насильства у сім'ї та інші. Також, розкрито та направлено до суду сім кримінальних правопорушень серед яких, крадіжки та спричинення тяжких тілесних ушкоджень.

Охорона громадського правопорядку й надалі перебуває під нашим контролем, – резюмував підполковник поліції.

Після доповіді О.Й. Сидоришина кілька слів сказала й сама депутат райради Наталія Яцута. Вона зазначила, що ситуація загострюється саме на свята коли у гості до родичів в село приїжджають не місцеві. Тоді, то в скупчення людей в'їжджають автомобілі, то стріляють, то б'ються…

То хотілося б, щоб у селі був присутній дільничний, принаймні хоч на кілька годин в день, бо не знаємо його навіть в обличчя!, – обурилась пані депутат.

На це Сидоришин Олег зауважив, що подібна ситуація з дільничними є не лише на території Залузької сільради. В зв'язку з реформуванням поліції п'ять дільничних офіцерів поліції які обслуговують багато тисяч населення району фізично не можуть бути присутніми всюди. Тому, вони працюють по мірі власних можливостей. Зараз працівники поліції намагаються приділити більше уваги тим селам, де криміногенний стан є найгіршим.
переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!