Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

У РАЙОНІ НЕ СТАНЕ ЩЕ ОДНОЇ УСТАНОВИ

08 лютого 2018 4

Управління водного господарства Дубровицького району також реформують. Вслід за багатьма державними установами і його адміністративний центр буде перенесено у Зарічне.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАБІР У СПЕЦПІДРОЗДІЛ ПОЛІЦІЇ

Управління водного господарства займається меліорацією земель, збереженням водних ресурсів, забезпечення потреб підприємств у водних ресурсах, обслуговуванням меліоративних систем тощо.

У обласному управлінні водного господарства порахували, що у Дубровиці управління не потрібне та вже повідомили працівників про майбутні зміни. Швидше за все на персонал чекає скорочення.

Начальник Дубровицького районного управління водного господарства Алла Георгіївна Яцковець прокоментувала нам, що цей процес неминучий і необхідний, але може затягнутися ще на кілька місяців. Проте, незрозумілим залишається вибір на користь Зарічного.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (4)
13-02-2018 20:07:37

Михайло Яковець

Давно пора втрутитись і приструнити декого. Бо якщо не буде жорсткої реакції на це, то хаос в районі продовжуватиметься.

оцінити:

12 0
13-02-2018 17:50:05

ivanka

На мою думку жителі міста та району не повинні страдати від міжусобиць чиновників ?Влада повина працювати в інтересах людей ,створювати нові робочі місця ,допомагати бізнесу ,а не зя"ясовувати стосунки між собою .Складається таке враження ,що ВОНИ всі дограються і Муляренко прийме єдине правильне рішення в цій сутуації .

оцінити:

33 2
09-02-2018 08:06:24

ivanka

ВАШ район розривають на куски хіба ВИ не ЗРОЗУМІЛИ ?Район упадає у велику затяжну дипресію .Спостерігається тотальна еміграція до країн Європи та масове зубожіння населення .Це в першу чергу ударить і вже вдаряє по бізнесу відповідну по надходженнях до різного роду бюджетів.А ВАШІ місцеві чиновники привикли жирувати . Чи не ТАК ?НО першопричиною ВСІХ в районі бід є внутрішньоклановий конфлікт ?Місцеві князьки типу Шаха та Стасюк щоб зберегти корито пішли штурмом на президенську вертикаль в особі Петрушка і скоро про це дуже пожаліють ?Є питання і до їхнього предводітелля дворянства пана Суховича ?

оцінити:

62 4
08-02-2018 12:39:53

Маркус

Якби опублікували список хто там числиться на роботі русловими і скільки каналів відремонтовано, то було б дуже цікаво.

оцінити:

31 4

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!