Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

У РАЙОННОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ (+ФОТО)

03 жовтня 2018 0

Ледь не щодня відзначають якесь професійне свято. І звичайно, кожен працівник тієї чи іншої сфери діяльності повинен відчути себе «винуватцем» святкування. І День учителя - не виключення.

ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: СЕЛО ЛЮТИНСЬК МАЄ ЧИМ ПИШАТИСЯ!

3 жовтня о 15:00 годині в Дубровицькому Будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти.

Незрівнянні ведучі...

Як завжди переповнена зала глядачів та слухачів. Всі чекають виступу юних талантів. На сцені з'явилися чарівні ведучі і оголосили про початок святкового концерту. Згодом працівників відповідальної галузі нагородили почесними грамотами та подяками за їхні професійні успіхи у їхній наполегливій роботі. Також хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять директора Нивецької школи Клюйко Павлини Тихонівни, яка покинула цей світ ще молодою. Далі присутні та «винуватці» концерту насолоджувалися яскравими талантами нашої Дубровиччини.

Молодий вчитель співає для колег...

Учитель, вихователь – це перш за все люди, і на цьому необхідно наголошувати завжди. Це ті самі батьки: адже, вони з дитячого садочку, з першого класу подають свою руку кожній дитині і намагаються піднести до вершин, при цьому збагачуючи кожну дитинку новими знаннями.

Не тільки навчають, а й вміють танцювати...

Отже, працівники освіти відіграють одну з основних ролей у житті учня, і таким людям просто необхідний день, кол їм щиро дякують як батьки, так і учні.

Ось такі вони, молоді вчителі 21 століття...

Запальний колектив...

Для присутніх лунала вітальна пісня...

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!