Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

У РОЗВАЛІ СТОМАТПОЛІКЛІНІКИ ВИННІ ЗДОРОВІ ЗУБИ!

01 червня 2021 0

Депутати міської ради не підтримали запит Миколи Петрушка. Адже дехто з них вважає, що екс-директор Дубровицької стоматологічної поліклініки сам доклав руку до фінансового занепаду медичного закладу, який функціонував у Дубровиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТ РОЗКРИТИКУВАВ РОБОТУ ДУБРОВИЦЬКОГО ЦНАП ОЧОЛЮВАНОГО МИКОЛОЮ КОХНОМ


Оплата за рахунок пацієнта послуги, вже оплаченої державою, є порушенням законодавства України. Але саме це відбувалося впродовж багатьох років у Дубровицькій стоматологічній поліклініці. У фактичному банкротстві медичного закладу винні всі: від медичного працівника до жителя, який приходив лікувати зуби, але закривав очі на побори з боку працівників некомерційного комунального підприємства «Дубровицька стоматологічна поліклініка». Винні, звісно, в тому й місцеві чиновники, які знали про це, але воліли мовчати, бо казати правду було їм невигідно в своїх власних політичних цілях.

На черговій сесії Дубровицької міської ради, яка відбулася 27 травня 2021 року, був розглянутий депутатський запит екс-директора закладу Миколи Петрушка щодо проведення перевірки, аудиту підприємства для встановлення причин збитковості та клопотання перед Сарненською РДА і Сарненською райрадою, про відділення коштів для ліквідації боргів Дубровицької стоматології, яке вже знаходиться в управлінні Сарненської райдержадміністрації.

Депутати міської ради не підтримали запит Миколи Петрушка. Адже дехто із них вважає, що Микола Михайлович сам доклав руку до фінансового занепаду некомерційного комунального підприємства міста Дубровиця.

Але в супереч всякій логіці та під впливом, на мій погляд неправдивої інформації, яку виголосила юристка міської ради (начальник юридичного відділу міськради Оксана Драган, – прим. авт.), депутати не підтримали мій депутатський запит.опублікував згодом на своїй сторінці Facebook екс-директор НКП «Дубровицька стоматологічна поліклініка» Микола Петрушко.

Аби все було зрозуміло пересічному жителю нашої громади, ми публікуємо відео про те, як все було підчас "гарячого" сесійного засідання.
переглядів: 1.7K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!