Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

УЧАСНИКИ АТО НАРЕШТІ ОТРИМАЮТЬ ЗЕМЛЮ

16 листопада 2017 0

Вчора у сесійній залі Дубровицької міської ради відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин та охорони довкілля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДУБРОВИЧАНИ ПОЧАЛИ ОТРИМУВАТИ КОМПЕНСАЦІЮ ЗА ЕКОНОМІЮ НА ОПАЛЕННІ


Як завжди, розглядались питання про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, про погодження технічної документації із землеустрою та про продаж земельних ділянок.

Та найочікуванішим і найприємнішим стало питання, яке перед земельною розглянула громадська комісія і стосувалось воно включення до реєстру на отримання земельних ділянок учасників АТО. До вже існуючого переліку завідувач сектору з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Катерина Пшенична запропонувала включити додатково кілька учасників АТО, для якнайшвидшого отримання якнайбільшою кількістю ними обіцяної державою землі. У наявному переліку лише жителі Дубровиці, зазначила вона.

Єдине питання, яке виникло перед голосуванням у членів комісії стосувалось того, чи самі учасники антитерористичної операції не відмовлятимуться від запропонованих їм земельних ділянок. Однак, як з'ясувалось, такої гарантії ніхто не може дати.


Зрештою, всі члени комісії проголосували позитивно, тож 17 листопада на сесії Дубровицької міської ради очікуватиметься розгляд одного з питань порядку денного, яке матиме назву «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м.Дубровиця». Про перебіг голосування якого, ми розповімо пізніше, а наразі кожен з учасників АТО, хто подавав заявку на отримання земельної ділянки може пошукати себе у таблиці (поки що неповній) за нашим посиланням.

переглядів: 998

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!