Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

УЧАСНИКИ АТО ВИМАГАЮТЬ СПРАВЕДЛИВОСТІ

23 вересня 2017 0

Громадське об'єднання «Захисту прав та інтересів учасників АТО» вимагають справедливості для Олександра Горбачова!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДУБРОВИЦЬКІ ДЕПУТАТИ ПІДТРИМАЛИ ОЛЕКСАНДРА ГОРБАЧОВА!


Ми, члени громадського об'єднання «Захисту прав та інтересів учасників АТО» дуже стурбовані ситуацією, яка склалася із офіцером ОК «Захід» Олександром Горбачовим. Той суд, який зараз відбувається над ним на Сході України та утримання його у застінках Старобільського ІТЗ є безпрецедентним для нашої країни. Адже складається враження, що ворог намагається з середини розхитати армію, яка боронить рубежі України від зазіхань так званого «брата».

Усі спроби офіцерів вищого командування взяти Олександра на поруки ігноруються суддями, які «грають» разом із військовими прокурорами в «одні ворота», але рахунок у цій грі йде на життя тих, хто виконує наказ Гаранта – не допустити сепаратизму в Україні. Яким чином нашим військовим відвойовувати у ворога суверенність, самостійність та незалежність країни, яка потім їх же за це може засудити?

У своєму зверненні до Президента України Петра Порошенка матір Олександра Горбачова писала:

15 липня 2014 року – за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, мій син був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня. То скажіть – невже у нашій країні злочинці отримують такі відзнаки?
Якщо ми зараз дозволимо грошам, зв'язкам та бажанню помсти місцевого олігарха Сватова Куницького В.Г. взяти верх над Законом України, то можна буде вважати, що Україна на цьому і закінчиться, а наші хлопці даремно поклали на її вівтар свободи своє життя та здоров'я!
Пане Президенте та народні депутати Верховної Ради України, не будьте сліпі та байдужі до того, що відбувається з моїм сином, адже там в АТО, на одному з бойових пунктів пропуску 29 червня 2014 року він захищав наш з Вами мирний сон. Майте повагу до військовослужбовців, адже в інакшому випадку, ця держава не вартуватиме того, аби її захищали наші сини!

Ми цілковито підтримуємо кожне написане нею слово, адже не можна допустити безчинства та свавілля над військовими тих Луганських та Донецьких олігархів, які у 2014-му році закликали ворога топтати нашу рідну землю! Які завдяки своїм грошам через підкупні суди та прокуратури вирішують свої меркантильні та амбіційні інтереси.

Вимагаємо у Президента, депутатів Верховної Ради та Служби Безпеки України, зважити на цю ситуацію, адже це дуже поганий сигнал для всіх нас, людей, які називають себе Українцями, патріотами та захисниками. Суди повинні працювати в інтересах громадян та держави, а не в інтересах олігархів!

Тому просимо підтримати затриманого бойового офіцера, Горбачова Олександра, який у 2014 році вирушив на наш захист, а сьогодні потребує захисту та допомоги від нас. Суд повинен бути чесним та справедливим, а головне, він повинен відбуватись поза межами областей, де сепаратизм процвітає й досі. Не будьмо байдужими!

Голова ГО «Захисту прав та інтересів учасників АТО» Шкільнюк Микола Іванович.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!