Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

УЧНІ ПОЧНУТЬ ЗМІНЮВАТИ КРАЇНУ!

02 січня 2019 0

У селі Висоцьк Дубровицького району з ініціативи школярок розпочнуть сортувати сміття.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: АВАРІЯ В НОВОРІЧНУ НІЧ НА ДУБРОВИЧЧИНІ!

Дівчата минулого тижня представили проект сортування сміття батьківському комітету. Ініціаторами даного проекту є Марія Опанасик та Ольга Костючек, учениці 10-го класу.

«Щодня в Україні викидається тисячі кілограмів сміття. Лише 7% від загальної кількості відсортовується й знищується, решта - 93% - потрапляє на сміттєзвалища, які зараз займають близько 5% території країни! Тому забруднення природи побутовими відходами є однією з найважливіших проблем сучасності, котра потребує вирішення вже. Кожен з нас, прикладаючи мінімум зусиль, може це змінити, може зробити хоч трохи чистішим наш населений пункт. Адже порядок в країні розпочинається з порядку у власному домі, у власному маленькому селі. Ми щиро сподіваємося, що батьки підтримають наш задум, допоможуть у закупівлі чи виготовленні контейнерів і кожного дня, випроводжаючи дитину в школу, кластимуть в рюкзак одну пластикову пляшку й одну використану батарейку. Разом ми зможемо зробити природу чистішою.» -зазначила школярка Марія.

Окрім цього, на сортуванні відходів діти планують заробляти гроші. Як порахували, школа, в якій навчається 155 учнів, у рік може зібрати сміття на суму до 5 тис. грн, які можна буде використати на проведення різних заходів, на олімпіади, змагання і т.п.

Слід додати, що це дійсно цікавий підхід. Дуже добре, що є така ініціативна молодь, котра звертає увагу на такі речі. Проект допоможе не лише зробити село чистішим, а й заробити гроші для школи.

переглядів: 410

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!