Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

УКРАЇНА - БІЛОРУСЬ: БУДІВНИЦТВО ДОРОГИ.

07 лютого 2019 0

У Білорусі прокладають військові дороги до кордону з Україною.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ГОРДІСТЬ ДУБРОВИЧЧИНИ!

Дорожню інфраструктуру, яку будують у Брестській області, може бути використано для доправлення живої сили, озброєння і військової техніки впритул до кордону з Україною.

На території заказника "Ольманські болота" у Столінському районі Брестської області Білорусі, що межує з Україною, тривають масштабні роботи з будівництва та модернізації доріг, які може бути використано з військовою метою. Анонімне джерело в уряді України розповіло одному з білоруських сайтів, що автодорожня інфраструктура, яку будують у Білорусі, спрощує доправлення прикордонників до місць служби, надає додаткову можливість для переміщення військової техніки білоруської армії на полігон Поліський, а крім того, її може бути використано для доправлення живої сили, озброєння й техніки впритул до кордону з Україною.

Як відомо, на протязі 2014–2017 років було створено під'їзні шляхи з тилових районів Білорусі до прикордонної застави "Ольмани", що межує із селом Переброди Дубровицького району, до прикордонних постів "Мутвиця", "Хінічев", пропускного пункту "Селище", що межують із селами Дроздинь, Заболоття і Познань Рокитнівського району. Протяжність доріг становить приблизно 96 км. У безпосередній близькості від цієї ділянки білорусько-українського кордону розташовані українські міста Житомир і Новоград-Волинський Житомирської області, у небезпечній близькості – столиця України Київ.

Зі свого боку, білоруські екологи побоюються, що масштабне будівництво завдасть великої шкоди унікальній екосистемі Ольманских боліт.

Загальна протяжність кордону Білорусі з Україною становить 1084 кілометрів. Ще 24 вересня 2018 року президент Білорусі Олександр Лукашенко розпорядився збільшити кількість прикордонників на кордоні з Україною.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!