Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

«УКРАЇНСЬКИЙ КОЛОРИТ»: У ЛІЦЕЇ ВІДБУЛОСЯ ФЕЄРИЧНЕ СВЯТО. ФОТО

28 жовтня 2019 0

У Дубровицькому НВК «Ліцей-школа» 25 жовтня відбувся фестиваль «Українськй колорит». У святі брали участь учні навчального закладу та їхні батьки.

Про це повідомляється на офіційному сайті Дубровицького НВК «Ліцей-школа».

У рамках фестивалю проводилися різноманітні конкурси, квести, учням наносили грим на обличчя тощо. Також батьки і діти змагалися хто приготує найкращу українську страву. Присутніх також ласували кулішем від вчителів. Втім, найбільший ажіотаж серед дітей викликали шашлики від вчителя історії В'ячеслава Боковця.

Мета конкурсу – популяризація української культури та традицій серед дітей та молоді.

«Зібравшись разом, ліцеїсти, батьки та вчителі зреалізувалили широкомасштабний проект під назвою «Український колорит» фестиваль української традиційної кухні та народних забав. День, коли було весело, гамірно, смачно, спортивно, красиво, цікаво, танцювально запам'ятається надовго. Ми не говоримо, ми робимо дітей щасливими!», - зазначають педагоги ліцею на офіційному сайті закладу.

Нагадаємо, Дубровицький НВК «Ліцей-школа» має статус навчального закладу для обдарованих дітей, відтак позашкільному вихованню учнів приділяється окрема увага. Варто зазначити, що під час фестивалю у ліцеї також тривала перевірка, ініційована Дубровицькою районною державною адміністрацією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ДУБРОВИЧЧИНІ РОЗВИВАТИМУТЬ "ПЛАСТ"


переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!