Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

УКРАЇНЦІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

19 грудня 2017 0

19 грудня святкується одне з найулюбленіших свят українців – День Святого Миколая! Це свято відкриває всі новорічні свята.

Шанують Святого Миколая як католики так і православні християни. За традицією в ніч на Святого Миколая діти отримують подарунки під подушки. Вони вірять у диво, тому й полюбляють це Свято найбільше. Вважається, що Святий Миколай – покровитель воїнів, водіїв і всіх, хто подорожує. Також люди вірять, що Святий Миколай допомагає дітям, студентам і морякам.

Традиції, пов'язані з цим святом, тягнуться з далеких часів, втім, у радянський час їх намагалися викорінити. В сучасній Україні народні традиції, пов'язані зі святкування Дня Святого Миколая, відроджуються. Зазвичай, на Святого Миколая громадські організації, волонтери та просто небайдужі люди проводять благодійні акції, допомагають нужденним, зокрема – сиротам. Найбільш розвинений такий волонтерських рух у Львові, де щороку люди приносять подарунки до «Фабрики святого Миколая», які потім волонтерами розподіляються між дітьми-сиротами.

Також на Святого Миколая зазвичай відкривають новорічні ялинки у містах. Нагадаємо, відкриття новорічної ялинки у Дубровиці відбудеться сьогодні о 16:30.

переглядів: 659

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!