Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

UPRISE CENTRE: АНГЛІЙСЬКА+ТВОРЧІСТЬ

06 листопада 2017 0

Коли вчитися цікаво та комфортно, то й результати навчання позитивні та видні. А коли те, що вивчаєш, не просто теорія, то хто знає, чи не працюватиме освітня інвестиція на вас?


Вже з місяць, як у Дубровиці розпочав свою роботу Uprise Centre – майданчик альтернативної освіти для тих, хто хоче йти в ногу із вимогами сучасного світу. "Давайте зростати разом! Ваші можливості безмежні…" – за таким принципом тут працюють.

Найбільше уваги тут приділяють вивченню англійської, бо куди ж сьогодні без неї? Осилити найпоширенішу мову світу тут можуть зовсім маленькі дошкільнята, школярі різного віку і навіть дорослі. Звісно, тут якісно підготують старшокласників до ЗНО. Для цього в Uprise Centre створені усі умови: комфортна навчальна зала, аудіовізуальна система, ігровий куточок для малюків тощо. Навчання відбувається на базі підручників британських видавництв та проходить у невеликих групах. Тому кожна дитина чи дорослий активно задіяні у процесі навчання. В Uprise Centre немає страшних для багатьох оцінок чи контрольних, бо тут навчають любити вчитися та відкривати для себе нові горизонти. А ваші дітки з допомогою ігрових технологій та цікавих творчих завдань вже за кілька занять тішитимуть своїми маленькими перемогами у вивченні англійської!

Також Uprise Centre розвиває творчі здібності у вже відкритій Art School. Тут дітки та дорослі зможуть вивчити оригінальні творчі напрямки сучасного мистецтва, виготовити своїми руками креативні речі та просто гарно провести час у затишній дружній атмосфері.

У планах освітнього центру відкрити напрямок логічного мислення та поглибленого вивчення математики для дітей, основ програмування для діток та програмування для дорослих. Створений як вільний майданчик якісної альтернативної освіти, Uprise Centre гарантує цікаве та продуктивне навчання у комфортних умовах. Такі центри вже працюють у багатьох куточках Рівненщини та мають позитивні відгуки.

Детальну інформацію можна отримати за телефонами: (096) 294 56 31 та (050) 557 02 24.

Поспішайте, доки ваше місце у творчій навчальній групі не зайняв хтось інший!

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!