Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

УВАГА! ГОРИТЬ СУХА ТРАВА ТА СМІТТЯ

08 травня 2018 0

Минулого тижня відбулася нарада-семінар з міським та сільськими головами району під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Петрушка. Одним з основних питань був стан запобігання пожежам в екосистемах Дубровицького району.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВЖЕ Й ГАЗУ В РАЙОНІ НЕ БУДЕ!

Як проінформував Олександр Ульянін – заступник начальника оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України в Рівненській області: «Розпочався сезон спалювання сухої трави, і на жаль це дуже часто переходить у спалювання будівель. Відповідно до цього, район дуже великий, а пожежна частина в нас одна. Місцевих пожежних команд, які функціонують на даний час, є невелика кількість. Тому хотілося б акцентувати увагу про стан пожежних систем».

Причинами виникнення пожеж в природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на території, прилеглій до лісових масивів, іскри з вихлопних труб автотранспорту, блискавки, самозаймання промасленого обтирального матеріалу, ефект фокусування сонячних променів на склі та консервних бляшанках, залишених людьми на природі.

«На даний час в Україні понад 4 тис. пожеж в екосистемах, 3 тис.га згоріло. В нашому районі 21 пожежа зафіксована в екосистемах на даний час. Хотілося б наголосити на МПК. В нас в минулому році 26 % всіх пожеж було ліквідовано силами місцевої пожежної охорони. Проаналізувавши дані по Дубровицькому районі то в нас менше 6-ти %. В цьому році ситуація покращилася в створенні нормальної пожежної команди. Це такі угруповування як Висоцьк, Миляч та Жадень. В нас є проблемне питання по Озерську, занепокоєння викликає Заслуччя, Залужжя та Узлісся. Це 3 основні осередки великих пожеж в 2015 р. На даний час питання і досі відкрите. Якщо ж щось станеться, то наші підрозділи туди вчасно не можуть прибути. До 2020 року стратегія формування повинна забезпечити гасіння пожеж суто в органах місцевого самоврядування», - зазначив фахівець.

Причиною 90% пожеж в природних екосистемах є діяльність людини. Тому будьте обережними з вогнем! Подбайте про безпеку інших.

переглядів: 405

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!