Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

В ДУБРОВИЦІ ФУНКЦІОНУВАТИМЕ ВИБОРЧИЙ ШТАБ

01 листопада 2018 23

З листопада 2018 року в місті Дубровиця розпочав роботу виборчий штаб кандидата в Президенти Романа Петровича Безсмертного.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ВЕЛИКА УКРАЇНА МОЖЛИВА

Керівником районного штабу є Салюта Валерій Володимирович. В роботі штабу прийняли участь керівники фракцій «Волі», які представлені в районній та міській радах.

Бажаємо штабу плідної роботи та успіхів в подальшому. Головне – не втрачати віри, і щодня робити хоча б трішечки того, у що вірите – і дійсно, будуть зміни.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (23)
22-11-2018 08:23:24

і

Сказала сосідка ,що вона проводила від тої брехливої "Батьківщини "опитування в місті .Коли проводили інструктаж в тому другому їхньому партійному офісі то була уйма людей порядком більше п"ятидесяти .Люди старалися обивали пороги і їм не заплатили .Ви правильно пишете, вони вже на старті виборчої компанії кидають людей . Хіба Ми для них люди ?Совісті нема ,як Ви взагалі думаєте дальше жити обманюючи таких ,як моя сусідка беззахисних .Вона думала трішки до пенсії підробити .Підробила на свою голову .Що вона наслухалась проводячи то опитування . Правильно люди в більшості ні за Петю ні за Юлю та і за остальних не дуже.

оцінити:

4 0
21-11-2018 17:45:18

Борис

"Батьківщині" кидати людей вже ввійшло в практику .Вони кинули "Волю " ,вони кинули М"ялика .Хто слідуючий ???

оцінити:

8 1
21-11-2018 14:33:18

Спостерігач

Знаючі люди сказали ,що на цих виборах Леді Ю кине і то по жосткому всіх?

оцінити:

9 1
21-11-2018 09:01:32

Стоматолог

Цікаво ,який "кеш" треба було занести ,щоб йти по округу ????????!!!!!!!!!А Ми хочемо в державі змін , з КИМ ????!!!!!

оцінити:

13 1
20-11-2018 21:20:54

Спостерігач

Вже давно дивні по Дубровиці слухи ходять стосовно прожерливої "Батьківщини " ,які самі не знають ,що хочуть.Тепер без М"ялика точно сядуть на "боби" і так і їм треба -зажерлися. Таку людину втратити ,скільки він зробив і міг ще зробити для Північних наших районів і така дяка від "Батьківщини" ?Ніякої людяності ,ніякої поваги до М"ялика ,який вже без перебільшення став НАШИМ і на нього були у всіх великі надії.

оцінити:

11 2
20-11-2018 09:03:15

Борис

Ви вкурсі ,що в місцевій "Батьківщині " великий "попандос", вони набрали людей по 10-15 в залежності від дільниці в якості членів ДВК спостерігачів, агітаторів і враховуючи, що в Дубровицькому районі 53 дільниці, то таких набралось 600 чоловік, які згодились працювати, звісно, що на платній основі. Цей проект месної "Батьківщини", маю на увазі фінансово, мав закрити відомий меценат-благодійник Віктор М"ялик , но сорока на хвості принесла, що в М"ялика не складаються відносини з "Батьківщиною ", розійшлися погляди нібито по так званому званому "вступному ". Звісно, що месні партійні бонзи месної "Батьківщини " цього не очікували і людей збаламутили, а тепер самі не знають, що робити. Надіються, що може вирішиться і партійний кошилоьок повернеться. Вот звідки ноги ростуть, недарма на сайті "Моя земля -Моє Полісся "писали, що М"ялик звертає благодійні проекти по Дубровицькому району.

оцінити:

17 2
19-11-2018 08:22:17

Рая

Вчора була на дні народження ,так получилось ,що в переважній більшості були мужики.Завелися про політику і з"ясувалось ,що з присутніх більша половина не знають за кого будуть голосувати на президенських виборах в березні наступного року ???Основна мотивація ,що там немає з кого вибирати. А Вашого Безсмертного не знають хлопці ,хотя не скажиш ,що вони не начитані.Так ,що є всім над чим працювати ,одних не хочуть ,а других не знають ?Підтримую думку ,що ці вибори будуть непередбачувальні і неочікувані для великих гравців ,які думають ,що вони валикі.Послухали ,що про них народ думає?Але чи того народа будуть слухати та питати його думку ? Скоріше ні, чим так.

оцінити:

13 2
18-11-2018 12:33:59

ІРИНА

Особисто розповідала яра активістка з місцевої"Батьківщини" ,яка була присутня на цій зустрічі.Її пряма мова : Юлька уже не та .Раніше чуть не плакали і кричали "наша Юля ",то тепер скоріше би закінчилось і поїхати додому. Гасла заїжджені типу "Мої дорогенькі " ,а толку з них ?Все було якось так в напрузі , неприродньо і навіть чомусь природа була проти цього скоріше нікому не потрібного дійства .Уже всім зрозуміло , переважна частина виборців хоче бачити нові обличчя . Молодь ,якщо і буде голосувати то точно не за Леді Ю .

оцінити:

14 2
18-11-2018 10:30:49

Борис

Ця хитра стара ,як Ви кажете, під час зустрічі з виборцями в Рівному собі поставила під передок Уфо ,а остальні мерзли під дощем на такому холоді .Питається навіщо і за що ?

оцінити:

22 2
15-11-2018 18:53:33

Батько студента

Каже моя дитина ,що Юлька платить за участь у масовці 400 гривень .Звісно ,що діти на це спокушаються.Ми ж не знаємо ,що вони там роблять.А в цеї старої ,що мозгів нема .

оцінити:

30 2

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!