Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

В ДУБРОВИЦІ ПРИПИНИЛИ РОБОТУ ГРАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

28 грудня 2019 0
У Дубровиці, як і по всій Україні, припинили роботу гральні заклади. Уряд вирішив оголосити "війну" нелегальному бізнесу. Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук закликає українців повідомляти про роботу ігрових залів на телефон спеціальної урядової "гарячої" лінії.


Відповідне звернення очільник українського Уряду оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбуці.


"Наш Уряд рішуче взявся за боротьбу з тіньовими ринками, адже така діяльність дуже шкодить економіці України. І у вирішенні цього питання не може бути жодних компромісів.Так, лише за один день ми закрили більше 5300 нелегальних гральних закладів. Ми маємо намір очистити усі міста та села від цих закладів назавжди.Тож, якщо ви стали свідками поновлення роботи гральних залів — звертайтесь на Урядову гарячу лінію за номером 1545 (натисніть 5 для з'єднання з оператором)", -повідомляє Олексій Гончарук та обіцяє миттєву реакцію Уряду та МВС на такі повідомлення.

Нагадаємо, під виглядом продажу лотерей гральні заклади фактично функціонували як казино, які в Україні офіційно заборонені. В таких гральних закладах замість класничних гральних автоматів використовувалися звичайні комп'ютери з відповідним програмним забезпеченням. Припинили свою роботу так звані "пункти продажу лотерей" й у Дубровиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВЕРХОВНА РАДА ПРИЙНЯЛА ЗАКОН ПРО ВИДОБУТОК БУРШТИНУ

переглядів: 3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!