Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

В ДУБРОВИЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ. (+фото та відео)

09 березня 2019 0

9 березня вся Україна відзначає 205-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка.Свою Україну любіть,

Любіть її.. во время люте,

В останню тяжкую минуту

За неї Господа моліть.

Щороку з квітом весни оживає з новою силою поетичне слово нашого пророка – Тараса Шевченка. Піднесена поезія Кобзаря, сповнена вірою, синівською любов'ю до своєї Батьківщини. Уся його творчість присвячена свободі й розвитку українського народу, які можливі лише у „своїй хаті" – власній національній державі, де – „своя правда, і сила, і воля".

7 березня 2019 року в районному будинку культури відбувся музично-літературний вечір «Багатогранна постать Т. Г. Шевченка», присвячений 205-й річниці з Дня народження поета.

Як відомо, народився Тарас Шевченко 9 березня 1914 року у родині простих селян-кріпаків. Тарас Григорович був дуже різносторонньою особистістю. І не дивно, що пам'ять про нього до сьогоднішнього часу дуже шанують українці. Його слова і досі є актуальними та є пророчими.

Незважаючи на короткий життєвий шлях, Тарас Шевченко вніс великий вклад в розвиток національної літератури та мистецтва. За роки свого життя митець написав велику кількість різних творів, він є автором понад тисячі художніх робіт, пейзажів, портретів.

Живе і у нашому місті Дубровиця шанобливе ставлення до творчості, пам'яті та до заповітів поета. Велику вагу мали й мають Шевченкові вислови, що торкаються долі рідної землі, минулого України й надії на краще наше майбутнє.

9 березня поточного року у м. Дубровиця на майдані Злагоди відбулося урочисте покладання квітів до підніжжя пам'ятника Тарасу Шевченку та читання творів великого Кобзаря.


переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!