Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

В МЕРА ЗАРПЛАТА СТАЛА МЕНШОЮ, ЧИ НАВПАКИ? (+ВІДЕО)

19 червня 2018 8

Одне з найбільш інтригуючих питань минулої сесії Дубровицької міської ради – зміна розміру заробітної плати міського голови.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В КОГО Ж БІЛЬШИЙ КАРМАН?

Справа у тому, що перед сесією Дубровицею почала поширюватись інформація про те, що міський голова проявив ініціативу сам собі скоротити заробітну плату. Опозиція відразу почала шукати «підводний камінь» у проекті рішення. І під час сесії депутат Дубровицької міської ради (фракція «Української Народної Партії») Сергій Столярець поцікавився причиною такої ініціативи.

Богдан Микульський відповів, що причиною стали розмови про оплату праці міського голови. Вочевидь, вони почалися після оприлюднення електронних декларацій за минулий рік. Богдан Михайлович також зазначив, що утримання апарату міської ради становить 16% від бюджету міста. Немало, правда ж? Але тут же додав, що в деяких об'єднаних територіальних громадах цей показник сягає 40%. Зручно ставити в приклад гірших, але справедливості ради нагадаємо, що є громади в Україні де цей показник коливається на рівні 4%. Та не про те. «У зв'язку з тим, що посадовий оклад підняли, щоб залишити на тому самому рівні, я пропоную внести зміни» - заявив Микульський. Також уточнив, що зміни не стосуються апарату міської ради, мова йде тільки про оплату праці міського голови.

Депутат Дубровицької міської ради (фракція ПП «ВОЛЯ»), голова бюджетної комісії, Таїсія Дубінець запропонувала виключити з проекту рішення пункт, яким передбачалася премія міському голові до державних і професійних свят. Проте, депутат від фракції «Української Народної Партії» Віталій Андрусенко не погодився з такою категоричністю і запропонував залишити премію міському голові хоча б до Дня місцевого самоврядування.

В дискусію втрутився голова фракції ПП «ВОЛЯ» у Дубровицькій міській раді Василь Бабан, який нагадав усім присутнім, що у травні мінімальний оклад міських голів було збільшено до 12-ти тисяч гривень. Міський голова заперечив, зазначивши, що у міських голів, які очолюють міста з населенням до 15 тисяч жителів, оклад становить 7,5 тисяч гривень. Тоді Василь Валентинович запропонував вказати в проекті рішення до яких саме державних свят пропонується видавати премію міському голові. Богдан Микульський впевнено заявив, що більше за нього в Рівненській області ніхто з міських голів не отримує: «Ви подивіться відсотки, які отримують всі міські голови нашої області. Чи ви побачите, що в когось є 20%... Я знаю, що у нас не такі великі надходження, тому ми поступаємо дуже толерантно». Втім, заперечили йому навіть депутати з власної фракції: «Богдан Михайлович, Вам же ніщо не заважає ставити собі 20% і при рішенні 60%. Для чого це робити?» - обурюється Дем'янець Ірина (фракція ВО "Батьківщина"). Це питання вибило мера з рівноваги: «Є люди, які розуміють ситуацію в місті, а є такі, яким лиш би нагадити». Яким чином зарплата мера заважатиме «гадити» його політичним опонентам – питання не зрозуміле навіть для депутатів фракції ВО «Батьківщина».

Василь Бабан поцікавився, скільки взагалі коштів у рік йде на утримання апарату міської ради. Відповіла Таїсія Дубінець, голова бюджетної комісії: «На утримання апарату йде 3 мільйони з податками». Тут пристрасті почали наростати, Василь Валентинович поставив за вимогу розписувати детально оклад і премії працівників апарату міської ради, адже пересічним громадянам не завжди зрозуміло з електронних декларацій чиновників скільки і за що вони отримують із бюджету міста. «Не треба злитись, тут ворогів нема. Ми хочемо конкретно знати скільки тратиться?» - запитав Василь Бабан. Але, як то часто буває, питання «заговорили». По факту, зарплата у мера не стала ні меншою ані більшою.
переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (8)
23-06-2018 12:28:12

Місцевий

"зроблю зарплату меншою - шоб гадили менше" і це логіка мера міста..... Краще отримувати в 2 рази більше, але працювати відповідно ефективно на благо Міста! P.S. - якщо буде робитись бруківка ще десь...? замовте кольорову, бо сіра така сіра..............(((

оцінити:

8 2
22-06-2018 08:28:54

PETRO

На фоні загального економічного падіння ВАШі міські чиновники "жирують" і в нічому собі не відказують .На себе витрачають міліони ,а збираються економити на дитячих садках.

оцінити:

28 3
22-06-2018 07:37:39

PETRO

То ,що зарплата в мера збільшилася в нікого великих сумнівів нема .Питання в іншому чи довіра до мера збільшилася ?

оцінити:

28 3
20-06-2018 07:55:43

PETRO

Дорого ,деже дорого нам обходяться міські чиновники апетити яких ростуть з кожним днем .Ми їм,я маю на увазі громада, поповняємо регулярно мобільні телефони ,заправляємо їхні автомобілі ,які знаходяться в оренді ,компенсовуємо амортизацію .Непогано влаштувалися за наш рахунок.

оцінити:

38 3
19-06-2018 14:24:00

Володимир Іванович

щоб депутати касілі "язиком" ворога на сесії - ГАНЬБа!

оцінити:

25 7
19-06-2018 11:53:08

wowah

Навіщо перетруждатися .Гармошку краще рвати і особливо в робочий час та з такими космічними окладами .Люблять себе ВАШІ міські чиновники .Про людей вони і не збирались думати.Як сказала тьотя Валя МИ ДОВГО ДО ЦЬОГО ЙШЛИ ,ТЕПЕР НАСТАВ НАШ ЧАС .КУЗЬМИЧ РОБИВ ЩО ХОТІВ І МИ БУЛИ НЕ УКАЗ ДЛЯ НЬОГО.Тепер інші для нас не указ .Так, вони дорвалися до влади і все розглядається в призмі особистої вигоди себе та своїх наближених людей.Питання в іншому ,КОМУ ТОДІ ВІРИТИ ???

оцінити:

48 3
19-06-2018 11:07:12

Батько

що робити нам батькам за закриті садочки - як вагітні -9 місяців ходять, а далі??? Де в якому районі таке є??? А зарплата вчасно виплачується завідуючим, то може за свій рахунок, як в освіті, лікарні!!! ЦЕ НОРМА І ПОРЯДОК В МІСТІ?

оцінити:

47 3
19-06-2018 11:01:02

ГІСТЬ

зарплата зашкалює в той час, коли лікар який відповідає за здоровя людини отримує 4 тисячі, а техпрацівники освіти півроку лапу ссуть. І МЕР дурить процентами і балачками - не вперше "работать на публіку" . На минулій неділі зайшов 0 17 годині в міську раду - ПОКАТІ ШАРОМ - нічого не вирішив , спеціалістів на місці немає , а в них уже культурна програма, не стидаючись гуртом до РЕСТОРАНУ в робочий час подалися. Не погано живуть за ТАКІ зарплати!!! І це не один випадок. КОГО ОБРАЛИ???

оцінити:

51 2

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!