Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

В НЕДІЛЮ ЗНОВУ ДИВИТИМЕМОСЬ КІНО

26 березня 2018 0

Кіносеанс – чудовий спосіб проведення вільного часу. Адже кіно – це не тільки розвага, а й мистецтво, спосіб підняти важливу проблематику, змусити глядача задуматись, сформувати певний світогляд.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА "КІБОРГАХ" ГЛЯДАЧІ СЛІЗ НЕ СТРИМУВАЛИ

ГО «СИЛА ВОЛІ» ще в минулому році вирішила ініціювати перегляд українського кіно під відкритим небом. Ідея була підтримана директором Дубровицького районного будинку культури Олександром Лавором. Минулого разу у БК показали фільм «Кіборги», який глибоко вразив кожного глядача.

Допоки не настало справжнє тепло, дивитимемось кіно у будинку культури, а далі – знову перекочуємо у парк під відкрите небо.

На цей раз пропонуємо самим глядачам обрати фільм для перегляду – пишіть свої пропозиції у групі ГО «СИЛА ВОЛІ» у Facebook. Який фільм набере більше лайків - такий і дивитимемось у неділю, о 19:00 в Будинку культури. Вхід вільний!

Також повідомляємо, що в молодіжному центрі «Вільний простір» #freespace (який поки існує без єдиного приміщення) регулярно проводяться заходи для молоді, адже наразі основна мета – організувати молодь, залучивши до корисного дозвілля. Графік проведення заходів публікується щотижня у групі ГО «СИЛА ВОЛІ» у Facebook. Тож долучайтесь до нас, у нас весело і цікаво!

переглядів: 457

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!