Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

В РАЙОНІ БУДУТЬ ШУКАТИ БОМБИ

01 лютого 2018 0

Сьогодні у Дубровицькій районній державній адміністрації відбулася нарада з питань безпеки. Керівників установ, як школярів, вчили, як треба поводитися з вибухонебезпечними предметами.

Фахівець ДСНС повідомив, що нині в Україні поширеним є телефонне «мінування». Рятувальник порадив у випадку, якщо телефонують з повідомленням про замінування приміщення, затягувати час і випитувати максимум інформації. І звісно ж, необхідно відразу повідомити поліцію. Далі необхідно оголосити про евакуацію. При цьому не можна казати, що приміщення заміновано, адже це викличе паніку. Потрібно просто попросити людей звільнити приміщення. Так само необхідно чітко повідомляти ДСНС про надзвичайну ситуацію, яка склалася із зазначенням точної адреси.

Також було повідомлено, що підрозділами ДСНС будуть проведені спеціальні навчання на території Дубровицького і Сарненськго районів. Це означає, що в місцях масового перебування людей (наприклад, на залізничному вокзалі, як то було у Сарнах) будуть підкладені підозрілі предмети (пакунки). На одному із таких навчань прибиральниця помітила такий пристрій і занесла до директора в кабінет. Добре, що це були лиш навчання, якби ж прибиральниця знайшла справжню вибухівку – вона б наразила і себе і директора на смертельну небезпеку. Тому фахівці ДСНС вкотре наголошують – підозрілі предмети в жодному разі не можна переміщати самостійно.

Нагадаємо, 28 січня у Дубровицькому районі вибухнула граната – її вкинули у двір жителю села Ясинець.

переглядів: 593

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!