Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ В МАРШРУТКАХ ДУБРОВИЦІ ЗРОСТЕ НА ГРИВНЮ

10 жовтня 2017 0

Дубровицька міська рада вивчає питання підвищення цін у громадському транспорті міста. Вартість проїзду залежатиме від розрахунків, поданих місцевими перевізниками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗА ЩО БОРОЛИСЯ, НА ТЕ Й НАПОРОЛИСЯ


Про це журналістові POLISSYA.ORG повідомила секретар виконавчого комітету Дубровицької міської ради Оксана Вікторівна Краглевич.

У разі підвищення проїзду в міському транспорті, перевізник матиме можливість відремонтувати маршрутне таксі всередині. Зараз він такої можливості немає, бо працює у збиток, – додала чиновниця.

Місцеві перевізники зараз «сходяться» на ціні три гривні за проїзд. Послуги маршрутного перевезення у Дубровиці надає підприємець Хомич (№1, №2, №3, №5) та Ковтунович (№4), які вже бідкаються про те, що підвищення вартості проїзного квитка хоча би на гривню дасть можливість принаймні вижити.

Саме тому на підставі розрахунків, поданих перевізником, виконком розробив регуляторний акт – проект рішення виконавчого комітету Дубровицької міської ради «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Дубровиця» та надає його для розгляду та обговорення з метою одержання зауважень і пропозицій.

Дубровичани можуть ознайомитися з деталями діючого регуляторного акту та новими розрахунками в приміщенні Дубровицької міської ради (кабінет № 206). Забігаючи на перед, слід додати, що в разі прийняття позитивного рішення для перевізника ціна на проїзд у міській маршрутці буде коштувати 4 грн.

Влада чекає на пропозиції і зауваження, які потрібно відправити до 6 листопада за поштовою адресою: 34100, Рівненська обл., м.Дубровиця, вул.Воробинська, 4 та електронною поштою dubr_misk_rada@ukr.net.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!