Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ВЧИТЕЛІ СВЯТКУЮТЬ: В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

04 жовтня 2019 0
В Україні День вчителя відзначають у першу неділю жовтня. Традиційно урочистості проходять у п'ятницю напередодні. Цього року святкування випало на 4 жовтня.

Професія вчителя в усі часи та в усіх народів вважалася престижною професією. Починаючи з античних часів Платона та Аристотеля, через Добу Відродження і до великих наукових відкриттів 19-20 століть - освіта асоціювалася із світлом, добром, знаннями і прогресом. Кожна професія важлива і невід'ємна у суспільстві. Без представників будь-якої професії світ, яким ми його знаємо, не зможе існувати. Втім, професія вчителя - це основа основ для решти професій. Адже саме вчитель готує зовсім маленьких дітей, навчає їх та виховує, розкриває таланти, навички та вміння, допомагаючи обрати кожній дитині свою власну професію. Саме вчителі дають справжню "путівку" у життя кожному з нас. Саме вони покликані навчити дітей розрізняти добро і зло, стояти на боці справедливості, вчать дружити, любити, відповідати за свої вчинки.

Педагогіка дубровиччини нараховує щонайменше сотню з хвостиком років. Адже саме тоді запрацювала перша в нашому місті школа. І за всю свою історію із стін дубровицьких навчальних закладів вийшло у світ чимало видатних людей: відомих художників, музикантів, науковців, лікарів, спортсменів, успішних підприємців. І щоразу під час зустрічі випускників ці люди дякують за свої успіхи вчителям, які зробили їх, сформували ці особистості, як скульптор формує пам"ятники із глини.

Сучасні досягнення дубровицьких педагогів також помітні неозброєним оком - це високі результати учнів на ЗНО, олімпіадах та інших престижних конкурсах, їхній вступ у кращі виші України.

Редакція видання "Моя Земля - Моє Полісся" вітає освітян із професійним святом - Днем вчителя! Бажаємо отримувати максимум задоволення від вашої повсякденної праці, аби престиж професії відчувався вами у всіх можливих проявах!


переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!