Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ВЕРБІВСЬКИЙ КОНФЛІКТ: ЧИМ ВСЕ ЗАКІНЧИТЬСЯ? (+ 2 ВІДЕО)

30 листопада 2018 2

Тихе і мирне село на Дубровиччині жило спокійним життям. Але до пори до часу….


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ВІЙНИ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ З ВЛАДОЮ ВИСОЦЬКОЇ ГРОМАДИ

29 листопада 2018 року в селі Вербівка Дубровицького району відбулося виїзне засідання Виконавчого комітету Висоцької ОТГ в с. Вербівка, яке проходило в сільському будинку культури. Розглядалося доволі резонансне питання, що набрало розголосу не лише в районі, а й в області…

ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЗАТЯЖНИЙ СУД ОСВІТЯН ВИСОЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Не будемо занурюватися в подробиці, адже на сторінках нашого видання вже неодноразово описувалася освітянська проблема: війна між директором Анатолієм Розановичем та батьками учнів Вербівського навчального закладу.

Батьківський колектив розділився на дві групи: одні підтримують Анатолія Розановича, а більшість взагалі проти його допущення до роботи.

Засідання проходило на емоціях, кожен хотів висловитися зі своєї сторони та донести «свою правду». Мали на це право як одні, так і другі. Проте є рішення Рівненського апеляційного суду! Можливо це і стало поштовхом для засідання, аби почути думки двох сторін «за» і «проти».

Це справді свого роду Вербівський майдан, як зазначила одна місцева жителька. Тому, напевно, під час розгляду цього конфліктного питання і були присутні працівники правоохоронних органів.

І от дійсно цікаво, хто ж насправді спровокував цей конфлікт, який вийшов за межі Рівненщини? Недарма ж найбільш рейтинговий телеканал 1+1 завітав у глибинку Полісся. Це питання цікавить не лише журналістів та читатів, але й все населення Дубровицького району.

Дане виїзне засідання не закінчилося. Розгляд цієї справи перенесли на 4 грудня 2018 року. І в цій ситуації це правильне рішення, оскільки емоції емоціями, але остаточне вирішення цієї проблеми треба переосмислити та обдумати. Від цього залежить подальше життя людей та села загалом.

Як же ж будуть розгортатися події далі – слідкуйте разом з нами!

ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ ВІДЕО! ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ)переглядів: 3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (2)
03-12-2018 16:20:50

Житель Вербівки

Прикро, що люди на селі повелися на ці лагеря!!! Не було Гури- не було такого в селі. Жили ми мирно . Для чого створювати ОТГ, щоб робити "князівства" маліі для цих ГУР і іі защітніков??? Краще ми не зажили при ій.

оцінити:

32 0
01-12-2018 08:31:21

Вадим

У свій час,мені вчитель географії давав підзатильника і це не був резонанс ,як у Вербівці .В класі всі майже хлопці получали і не один раз і ми знали за що бо були оболтусами .Через тридцять років на зустрічі ми дружно сміялися ,а один з нас сказав ,що мало мене били може би допя склалася по іншому .Я до чого веду ,що зараз часи не ті ,не ті діти та і батьки тоже.Зараз можливо це і не правильно ,але час покаже.Що виросте з тої дитини ,що уже зараз директору школи показує середній палець ?Вибачте ,можея не так думаю не попедагогічному .Но я особисто не хотів ,щоб так ставилися до вчителя на селі ,він точно цього не заслужив.

оцінити:

77 10

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!