Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ВІДІЙШОВ У ВІЧНІСТЬ ПРОФЕСОР КАРЛ ГЕРМАН КРОГ

15 травня 2018 0

Минулого тижня на 93 році життя помер великий друг України, Почесний громадянин Волині, професор Карл Герман Крог.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ДІСТАВСЯ ПУНКТУ ПРИЗНАЧЕННЯ

Корінний громадянин Німеччини, постійно носив в серці частинку України і став більшим патріотом Неньки, ніж багато з наших політиків.
Професор Герман Крог очолював благодійну організацію «Мости в Україну». На Україну він перераховував матеріальну допомогу. Це величезні суми , але не в цьому його основна заслуга. Карл Крог, як колишній обер-лейтенант вермахту не лише визнав фашизм злом, але й все своє життя присвятив тому, щоб допомогти у житті людям ішов колись завойовником. Йому вдалося знайти спільну мову з ветеранами другої світової війни. Професор завжди відзначав День Незалежності України в Німеччині. За його допомоги там проходило багато концертів українських художніх колективів. Також за досвідом в Німеччину, за сприяння професора, їздили наші лікарі, працівники банків, учителі, представники влади, силових структур…

В 2014 році професор був проти російської агресії і надавав допомогу нашим бійцям. Також забезпечував допомогу шпиталям України, надавав медикаменти, обладнання, задля порятунку наших поранених захисників.

Ще при житті професор Карл Герман Крог говорив, що Україна стала для нього другою Батьківщиною, а українці – рідними.

Також слід зазначити, що Карл Герман співпрацював з Громадською організацією «СИЛА ВОЛІ» та надавав гуманітарну допомогу нашому району.

Вічна пам'ять!

переглядів: 352

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!