Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ВІДКРИТТЯ ТИРУ В СЕЛІ БЕРЕСТЯ

23 квітня 2017 0

У п'ятницю, 21 квітня 2017 року, в приміщенні Берестівського навчально-виховного комплексу відкрили стрілецький тир. Ініціатором будівництва виступили депутати Берестівської сільської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТ ВІД «ВОЛІ» ДОПОМІГ ЛЮДЯМ З ТЯЖКИМИ ЖИТТЄВИМИ ОБСТАВИНАМИ


Минулого року депутатами було виділено субвенцію у сумі 60 тис. грн. на закупівлю будівельних матеріалів для облаштування стрілецького тиру на базі Берестівського НВК.

Відтепер учні навчального закладу зможуть відпрацьовувати теоретичні знання і практикуватись у стрільбі з пневматичної зброї. Відкрили кімнату урочисто за сприяння небайдужих меценатів.

В урочистому заході взяли участь: голова Берестівської сільської ради Микола Дашук; начальник управління освіти, молоді та спорту Ніна Стасюк; директор ДП «Дубровицький лісгосп» Віталій Петренко; директор Дубровицького заводу будівельних матеріалів Микола Голяка; голова Дубровицької районної ради Микола Кухарець; голова райдержадміністрації Микола Петрушко; педагогічний колектив та учні Берестівського НВК.

Одним із спонсорів виступив екс-депутат районної ради Олексій Лясковець, який придбав 5 пневматичних гвинтівок і навчальний автомат Калашникова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НЕ ВИТРИМАЛА ДУША ДЕПУТАТА

Самі хороші інвестиції – це інвестиції в розвиток дітей. Дуже прикро, що в країні іде війна, а в багатьох школах, навіть, не бачили зброї в живу. Звісно, що держава повинна виправити цю ситуацію, але поки вона думає меценатам прийшлось взяти цей тягар на себе та спорядити школу всім необхідним. Мені прикро та боляче спостерігати на владних мужів району, котрі, як правило, піаряться за рахунок когось або за рахунок бюджетних коштів!
Дуже вдячний голові сільської ради Миколі Павловичу Дашуку, який посприяв у виділені коштів на облаштування і будівництво тиру. Людина, яка пройшла Авганістан розуміє нагальність і потребу тиру в теперішній нелегкий час війни між Україною та Росією, з метою розвитку та навчання у школі захисту Вітчизни. Маю велику надію, що навики отримані в теоретичному навчанні, учні, моєї рідної школи, не застосують у практиці, а війна добіжить кінця. Люблю своє село, їх мешканців і бажаю їм мирного неба, – прокоментував Олексій Лясковець.

Тепер ліцеїсти мають змогу потренуватись у розборці й зборці автомату, а також стрільбі по мішенях в тиру. Найближчим часом буде відпрацьовано графік роботи тиру. Планують проводити заняття з набуття навиків по стрільбі як для дітей, так і для дорослих.

переглядів: 4K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!