Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ВІТАЛІЙ КОВАЛЬ ПРЕДСТАВИВ ОЧІЛЬНИКА ДУБРОВИЦЬКОГО РАЙОНУ. ФОТО

26 грудня 2019 0
Голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль 26 грудня прибув з робочим візитом на Дубровиччину для представлення очільника Дубровицької РДА Олександра Гузича.


Про це повідомляється на офіційному сайті Рівненської обласної державної адміністрації.

На офіційному представленні у Дубровиці були присутні керівники структурних підрозділів Дубровицької районної державної адміністрації, депутати Дубровицької районної ради, представники преси та громадськості.

«Ми маємо зосередитись на економіці та добробуті мешканців. Кожна людина повинна відчувати, що вона в безпеці та є рівною у правах з іншими, незалежно від соціального статусу та інших чинників», - зазначив Віталій Коваль, представляючи нового очільника району.

Віталій Коваль пріоритетними назвав реалізацію заходів із децентралізації влади, залучення інвестицій в район, а також боротьбу з корупцією.

Нагадаємо, указ про призначення Олександра Гузича головою Дубровицької районної державної адміністрації оприлюднили на сайті президента 16 грудня. До призначення на посаду Олександр Гузич працював на посаді завідувача сектором профілактики нещасних випадків та відшкодування шкоди потерпілим на виробництві, а також був головою фракції "ВОЛЯ" у Дубровицькій районній раді.

Редакція видання "Моя Земля - Моє Полісся" та "Люди волі" щиро вітаємо члена нашої команди Гузича Олександра Миколайовича з призначенням на відповідальну посаду, бажаємо впевнено долати складності й успішно здійснити всі плани, спрямовані на всебічний розвиток нашого району!ЧИТАЙЕТ ТАКОЖ: ВЕРХОВНА РАДА ПРИЙНЯЛА ЗАКОН ПРО ВИДОБУТОК БУРШТИНУ

переглядів: 8K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!