Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ВІРУС ВКЛАДАЄ УЧНІВ ТА ПЕДАГОГІВ У ЛІКАРНЯНІ ЛІЖКА

03 лютого 2017 6

Вчора до редакції сайту POLISSYA.ORG надійшла інформація про те, що у Дубровицькому НВК «Ліцей-школа» отруїлася велика кількість дітей та педагогів. Тому, ми звернулись до директора ліцею Володимира Володимировича Кушніра за офіційним коментарем щодо цієї ситуації.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ГРИП ЛЮТУЄ? ДУБРОВИЦЬКИЙ НВК ЗАКРИЛИ НА КАРАНТИН


У середу після 15:00 години діти почали рвати. Були випадки, коли дітей нудило у класі ще до третьої години. Одразу закралась думка, що справа у їдальні. Відтак, до нас приїхали всі відповідні служби з лабораторією та взяли проби і змиви з усіх продуктів харчування, які вживали діти, а також у працівників їдальні, зі столів, умивальників і т. і. Наразі лабораторія проводить їх дослідження. Можливо сьогодні до кінця робочого дня ми вже знатимем результати. Зараз вже госпіталізовано троє дітей до Дубровицької ЦРЛ, де вони перебувають у інфекційному відділенні. Багато батьків не звертаються за медичною допомогою, а лікують дітей власними силами. За вчорашніми даними у 48 дітей було зафіксовано вірусні симптоми.

За словами В.В. Кушніра у ліцеї є всі необхідні препарати, аби надати медичну допомогу дітям, які звернуться з цією ж проблемою.

На мою думку, це не харчове отруєння, а ротавірусна інфекція, яку вже пережили наші дитячі садочки. Ми будемо спостерігати за цим, і якщо до понеділка ситуація не покращиться, змінимо режим роботи ліцею. Будемо зменшувати можливість комунікації між дітьми, оскільки ротавірусна інфекція розповсюджується від носіїв протягом п'яти інкубаційних днів. В принципі, від середи і до неділі інфекція мала б перестати поширюватись, але щодня з'являються нові хворі – зазначив директор.

Директор Дубровицького НВК «Ліцей-школа» також підтвердив той факт, що серед захворівших є й педагоги. Наразі ліцей працює у звичному режимі навчання та харчування, оскільки на думку Володимира Володимировича зупиняти ці процеси немає сенсу, адже причина не у їдальні. Зараз для подальших кроків керівництво ліцею очікує на результати досліджень лабораторії. Наразі порогу захворюваності не досягнуто, тому й не йдеться про закриття навчального закладу.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (6)
07-02-2017 10:16:35

батько

в школах харчування ніяке

оцінити:

3 0
06-02-2017 17:36:51

іван

приклали всі зусилля для зустрічі перевірки з обласної санстанції - все "шито - крито" адже ТЕНДЕР обісрався б .І хочуть в Європу з своїм менталітетом!!!!

оцінити:

5 0
04-02-2017 16:57:56

Ігор

згідний із Володимиром Годунком. Ніхто не скаже , що отруєння , тому що в район миттєво прибудуть журналісти. . здалеку

оцінити:

6 0
04-02-2017 00:07:25

Володимир Годунко

Ротавірусна інфекція дуже схожа за деякими симптомами з харчовим отруєнням, але я міркую так: симптоми ротавірусної інфекції проти симптомів, які були у мого сина. 1. Нудота та блювання - було. 2. Діарея - ні. Легке зрідження стулу, але це не діарея. 3. Висока температура - ні. Температура коливалась в районі 37,1- 37,8. Буквально на півгодини був стрибок до 38,5, але так само швидко впала без жарознижуючих до 37,4. 4. Інкубаційний період ротавірусу 12-24 год., потім починається стадія гострого розвитку, яка триває 2-4 дні - моя дитина поскаржилась на легку нудоту перед сном, в годин 9-10 вечора, на ранок температура коливалась в діапазоні 37,1-37,8 (тут все збігається з ротавірусом), на протязі майже всього дня дитина була активна(!). Ввечері temp. стабілізувалась у 36,1 і так всю ніч (!) (а тут не збігається). Вранці син як ні в чому не бувало був здоровий. Під час всього періоду нездужання, а це доба, ніяких ліків не було застосовано. Лише чистка шлунку теплою водою і вживання протягом дня регідратаційного розчину (3г. солі + 18 г. цукру на 1 л. води), ну і їжа, ясна річ, небагато. Тому, я вважаю, що це було звичайнісіньке харчове отруєння і воно аналогічне як по симптомам, так і по перебігу розвитку з випадками, які я встиг пережити у своєму житті. У мене немає претензій до закладу, всяке буває, але попрошу вчителя прискіпливіше перевіряти їжу в їдальні перед тим, як її споживатимуть діти. Маю надію, таке більше не повториться. Також маю надію, що винні у цьому безладі в кулуарах навчального закладу вже понесли покарання, хоч я і не вірю у версію про ротавірус, навть якщо вона і залишиться офіційною причиною цього прикрого випадку.

оцінити:

11 1
03-02-2017 18:11:24

Крот

А хто нам батькам признається, що це - вірус, або харчування таке?

оцінити:

8 0
03-02-2017 13:31:05

Батько

Харчування дітей в школі ніхто не перевіряє .Санстанції позакривали і контролю немає.Спишуть на вірус . За день 48 дітей захворіло??? А яке харчування????

оцінити:

19 0

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!