Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ВІТАЄМО ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ!

23 червня 2018 0

Сьогодні відзначають своє свято ті, хто вирішив присвятити своє життя служінню Україні у великій і складній системі органів державної влади.


Держава – це універсальна організація суспільства, призначена захищати права та обов'язки своїх громадян, а також захищати і відстоювати їхні інтереси. Для цього у кожній державі створена система відповідних державних органів.

Державна служба в Україні у 90-ті роки минулого століття проходила довгу і складну трансформацію від радянської системи, яка обслуговувала інтереси партноменклатури, до сучасного державного сервісу для кожного громадянина.

Праця на державні службі нелегка, адже кожен держслужбовець – це маленьке віддзеркалення цілої держави, тому існує Кодекс держслужбовця, який містить цілу низку заборон і обмежень для тих, хто обрав собі таку професію.

Втім, не дивлячись на високі вимоги з боку закону, на низьку зарплату з боку влади, на часту недовіру з боку громадян, є люди, які державну службу обрали справою всього життя. І сьогодні вони відзначають своє професійне свято.

До прикладу, керівник апарату Дубровицької районної державної адміністрації Олександр Лисак з рук Президента України отримав «Орден Данила Галицького» за значний особистий внесок у розбудову України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу та з нагоди 100-річчя Державної Служби України.

Вітаємо Олександра Ярославовича з нагородою, а також – усіх державних службовців із їх професійним святом! Хай ваша робота приносить користь суспільству, а вам – істотну матеріальну винагороду та справжнє моральне задоволення!

переглядів: 930

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!