Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ВІТАЄМО МЕЛЬНИК ПОЛІНКУ З ВЕЛЮНІ!

06 травня 2019 0

ПРАНГЛІМІНЕ - це змагання з усного математичного рахунку в режимі он-лайн на освітньому сайті Міксіке.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: МИКОЛА МИСЬКО ПРЕДСТАВИВ ДУБРОВИЧЧИНУ В ОБЛАСТІ.

27 квітня 2019 року відбулися Міжнародні змагання з усного рахунку "Прангліміне-2019" в рамках проекту "MIKSIKE" в естонському місті Kilingi Nõmme.

У склад команди увійшли 20 найкращих учасників України, які успішно пройшли відбірні обласні та національний фінали змагань. За 8 днів учасники української команди та їх група підтримки подолали тисячі кілометрів: Львів - Білосток (Польща) - Вільнюс (Литва) - Kilingi-Nõmme (Естонія) - Пярну (Естонія) - Рига (Латвія) - Люблін (Польща) - Білосток (Польща) - Львів. Діти та дорослі змагалися з кращими учасниками Словенії, Естонії, Грузії, Литви, Латвії.

Міжнародний фінал "Прангліміне - 2019" відбувся у Естонії м. Кінглі-Німме. Наша землячка, учениця 2 класу Велюнського НВК Поліна Мельник зайняла 8 місце у категорії Primary (1-3 класи) серед 30 учасників семи країн. І це гідний результат наполегливої праці! Бажаємо йти тільки вперед до нових вершин! Адже, головне - не перемога, а участь та знання!

Ми поспілкувалися з мамою дівчинки – Наталією Мельник, та запитали хто допомагав у підготовці та про що надалі мріє талановита дівчинка:

- З нею ще з її першого класу займаюся я, адже я вчитель Велюнського НВК. Займаюся з донечкою із задоволенням, хоча перед змаганнями тренування завжди інтенсивніші. Насправді – це велика праця, адже конкурс не легкий. Рахувати потрібно усно і на швидкість. Але вона завжди прагне більшого. А щодо мрії, то хоче політати на літаку та побувати на морі. Конкурсом плануємо займатися, мріємо про міжнародну медаль. Минулого року Полінка стала чемпіоном серед першокласників і в цьому році її рекорд не побили. Поїхали ми на міжнародний фінал завдяки не байдужим людям та вдячні всім за допомогу. Цінуємо те, що гроші не стали вирішальними. Пишаємося, що потрапили до числа цих надзвичайних дітей. Вони вже переможці, найкращі в Україні.

Пишаються такими розумними дітьми не лише батьки, а й друзі та загалом вся Україна. Наші діти - це майбутнє країни!


переглядів: 807

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!