Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

09 листопада 2018 0

9 листопада відзначають Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Наша Дубровиччина теж має чим пишатися. Адже люди не забувають народних традицій, культурних цінностей. Слід зазначити, що з року в рік у, особливо у святкові дні, в Дубровиці та й загалом по всій Україні населення вміє передавати вміння берегти та відроджувати українську культуру.


Без традиції нема культури, без культури нема нації. Відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості. Протягом століть саме завдяки культурі наш народ не був асимільований, зберіг свою духовність та самобутність.

Українська культура розкриває нашу сутність та учить нас бути українцями.


Вагомий внесок у відродження національної культури вносять численні аматорські об'єднання, зберігають і передають від покоління до покоління історичну пам'ять народу працівники клубів, музеїв, бібліотек.

Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаємо здоров'я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя. Зичимо Вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!