Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА!

18 листопада 2018 2

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: "НЕ ПРОДАМО ЗЕМЕЛЬКУ, БО ВОНА І ЗА "ТАК" НАША!"

Українське село споконвіку відзначається і було взірцем працьовитості, виваженості, мудрості і терпіння, оберегом кращих якостей і чеснот народу. Тут корінь його духовності та культури, давніх і добрих традицій. Де б ми не проживали, ми всі вихідці з села, як не в першому, то в другому поколінні. Поліський край завжди і нині славиться працьовитими людьми, своєю культурою, народними промислами і традиціями. Зміна виробничих відносин та форм власності на селі позначилися на способі життя наших селян, поставили нові виклики. Нові форми господарювання сприяють тому, що земля нарешті знайшла свого власника, який піклується про неї та доглядає. Все більше стає людей, хто бере кредити, ризикує своїми коштами та майном, створює нові робочі місця, вдень і вночі переживає за кожен гектар поля, за кожну свійську тварину і птицю. Так створюється середній клас, рушійна сила всієї нашої економіки.

Напередодні свята хочу привітати всіх працівників сільського господарства району, і тих хто веде особисте господарство і тих, хто працює у сільгосппідприємствах. Хай і надалі рясно колосяться щедрим врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо рідної України, на піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті благополуччі та при доброму здоров'ї!

Анатолій Улітко.


переглядів: 948

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (2)
18-11-2018 11:45:48

Анатолі Адамович

Щиро дякую за взаємні привітання!!!

оцінити:

1 0
18-11-2018 09:56:54

Селянин

Анатолій Адамович від Всіх селян Полісся прийміть і наші вітання в День працівника сільського господарства.Хай буде родючою і щедрою на урожай Наша українська земля. Низький Вам всім уклін хлібороби.Здоров"я ,мирного неба над головою , родинного тепла та затишку у Ваших домівках .Всіх з СВ"ЯТОМ .

оцінити:

8 0

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!