Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ВІТАЄМО ВАС, ДОРОГІ ВЧИТЕЛІ!

05 жовтня 2018 0

Кожного року 5 – го жовтня відзначають Всесвітній день учителя. Це професійне свято було засноване в 1994 році завдяки рішенню ЮНЕСКО.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У РАЙОННОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ (+ФОТО)

День Вчителя – це неабияке свято. Саме в цей день дітки прямують до школи з букетами в руках.

У цей день лунають привітальні вірші, слова вдячності для вчителів. Та головне для вчителя не квіти та подарунки, а щирі вітання, дитячі обійми та слова подяки за їх важку працю – виховання майбутніх професорів, журналістів, кухарів, юристів, директорів, інженерів, митців та інших неповторних особистостей.

Найкращі вітанні ті, що йдуть від щирого серця. І наших працівників освіти вже привітали 3 жовтня у районному будинку культури та нагородили преміями, грамотами та подяками. Приємно, що на Дубровиччині такі вчителі, котрі мають чим славитися і вони дійсно випустили достойних та вихованих учнів, котрі на сьогодні низько вклоняються і дякують тим, хто навчав їх першої букви та першого слова.

Коли вчитель входить в клас, всі учні встають. І це не просто звичайне правило – це данина поваги тим, хто незрівнянно знає більше. Тим, хто щодня вчить любити, вірити, захищати, рахувати, писати, малювати і багато іншого. Отож, прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом! Нехай Вас цінують не тільки вдячні учні, а й керівництво.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!