Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ КАТОЛИЦЬКОГО РІЗДВА!

25 грудня 2018 0

25 грудня українські католики зустрічають велике свято.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: НАГОРОДИ - НАЙКРАЩИМ: ВІТАЄМО ІГОРЯ БОГЕЛЬСЬКОГО!

В Україні другий рік поспіль, як державне свято, відзначають Різдво за григоріанським календарем. В цей день його святкують римо-католики і протестанти, а нині й Україна на державному рівні оцінила цінність цього дня.

Католицьке Різдво – це особливе релігійний свято, що наповнює серця людей теплом і милосердям. Воно відзначається на честь народження божественного сина, який викупив гріхи людей своєю смертю. Це одне з найбільших свят у християнстві, яке припадає на найдовшу в році ніч, коли, за віруваннями християн західного обряду, і народився Ісус Христос в Назареті.

Незважаючи на статус державного свята, католицьке Різдво відзначають небагато українців. В основному нечисленні римо-католики і протестанти у Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях (за даними соцопитувань, в Україні налічується близько 0,8% римо-католиків і порядку 0,9-2,2% протестантів). Для інших це привід відзначити зайвий вихідний і з'їздити кудись відпочити. Охочіше інших верств населення до святкування приєднується молодь, яка асоціює це свято з Санта-Клаусом і Заходом.

Нехай це свято обдарує Ваш будинок благодаттю і світом, а Господь ніколи не перестане оберігати. Хочу, щоб у Новий рік і Різдво у Ваших серцях панувало свято! Будинки переповнювалися від любові і щастя!
переглядів: 759

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!