Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ВІТАЛИ ВОЇНІВ, ВОЛОНТЕРІВ, ДЕПУТАТІВ І ПРАЦІВНИКІВ СТАТИСТИКИ

07 грудня 2017 0

Аж чотири свята випали на одинь день у Дубровицькому районному будинку культури. Таланти Дубровиччини шостого грудня виступали для воїнів АТО, волонтерів, працівників органів місцевого самоврядування, депутатів та працівників статистики.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРАЦІВНИКИ СТАТИСТИКИ СВЯТКУЮТЬ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Розпочалися урочистості із зачитуванння військової присяги на вірність українському народові. Відзнаки отримали кращі воїни Антитерористичної операції на Сході України. А їхнім матерям вручили квіти в знак пошани за виховання справжніх Героїв.

Далі вітали працівників та депутатів місцевих рад. Окрім інших, Дубровицький міський голова Богдан Микульський привітав члена виконавчого комітету Боговича Михайла Івановича, якому лиш нещодавно виповнилося 80 років. Не дивлячись на свій поважний вік, Михайло Іванович приймає активну участь у громадсько-політичному житті нашого міста.

Сподобався учасникам АТО вчинок депутата Дубровицької районної ради від ПП «ВОЛЯ» Гузича Олександра, який також отримав подяку, втім, на відміну від інших своїх колег, запропонував її матеріальну частину віддати на потреби АТО. Воїни аплодували такому рішенню стоячи.

Окремо вітали і волонтерів, адже п'ятого грудня відзначається Міжнародний день волонтера. Того ж дня в Україні відзначається День статистики, тому не забули привітати зі святом і працівників відділу статистики у Дубровицькому районі.

Зал Будинку культури був заповнений майже повністю, присутніх вітали артисти та колективи: Олена Воробей, Мирослава Бовгиря, тріо «Мелодія», хореографічний колектив «Ліцей-школа» та багато інших.

Інформаційне агентство «МЕДІАЦЕНТР ПОЛІССЯ» щиро вітає волонтерів за їхню самовідданість Україні, висловлює свою безмежну вдячність за безсоні ночі у тривожній дорозі до фронту, непосильний вклад у становлення нової Української Армії! Окрема вдячність Воїнам, Героям невизнаної російсько-української війни! Бажаємо вам міцного здоров'я та щасливого мирного життя! Вічна пам'ять всім, хто не повернувся із вогнища бою, низький уклін матерям, які виховали справжніх патріотів, чоловіків, що в лиху годину затулили своїми надійними плечима всю Україну!


переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!