Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ВІТАЛІЙ КОВАЛЬ ВІДКРИВ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС У ДУБРОВИЦІ

19 липня 2021 0

Голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль привітав дубровичан із Днем міста та урочисто відкрив Дубровицький спортивно-оздоровчий комплекс «Горинь».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КОМУНАЛЬНИКИ ЗАБУЛИ ВИВЕЗТИ СМІТТЯ ЗІ СТАДІОНУ «ГОРИНЬ»


18 липня 2021 року, голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан разом з головою Рівненської облдержадміністрації Віталієм Ковалем та народним депутатом України восьмого скликання Василем Яніцьким прийняли участь в урочистому відкритті Дубровицького спорткомплексу на стадіоні «Горинь».

Спорткомплекс збудували з "нуля" у рамках Програми Президента України «Велике будівництво». Заклад розрахований на понад 350 глядацьких місць, у першому корпусі розміщені великий зал для волейболу, футболу, баскетболу, ринг для боксу та тренерські кімнати.

У планах – облаштування стадіону на вулиці з п'ятьма легкоатлетичними доріжками, які будуть функціонувати замість вкладеного дубровицькими "господарниками" асфальту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НОВИЙ АСФАЛЬТ СТАВ ПРЕДМЕТОМ ГЛУЗУВАННЯ СЕРЕД ВБОЛІВАЛЬНИКІВ

Хочу зазначити, що ми не стоїмо на місці, і я дуже задоволений, тими змінами, які відбуваються у районі, адже відкриваються такі масштабні спортивні комплекси, що дають змогу виховувати майбутніх чемпіонів, – зазначив голова райдержадміністрації у вітальному слові.

Як спортсмен із багаторічним досвідом, Віталій Коваль розуміє наскільки важливо, аби в кожному куточку області були усі необхідні умови для занять фізичною культурою. Завдання українців: будувати здорову країну. Саме «Здорова країна» – нова програма Президента Володимира Зеленського, яка включає розвиток масового спорту і фізкультуру. А це – нові професіонали, переможці, здорова нація. Голова Рівненської ОДА переконаний, у Дубровицькому спорткомплексі виросте майбутній олімпійський чемпіон, – про це йдеться на офіційній сторінці Facebook Віталія Коваля.

Варто згадати про народного депутата восьмого скликання Василя Яніцького, який зробив неабиякий внесок у будівництво спорткомплексу на стадіоні «Горинь».

Саме у 2017 році до Василя Петровича звернувся житель бувшого Дубровицького району з проханням взятися за будівництво спортивного комплексу. Ідея була майже фантастичною – добитися близько 40 млн. грн. державних коштів на будівництво спортивного об'єкту в маленькому райцентрі. Це при тому, що в 155-му окрузі в той час було багато кричущих проблем в соціальній інфраструктурі: садочки й школи, ФАПи й лікарні з прогнившими дахами й вікнами, старенькі школи, де навчалися у 2 зміни. Усе це, звичайно, в першу чергу потребувало коштів із державного бюджету. І Василь Яніцький працював над цим, проект за проектом фінансувався з Києва по принципу дольової участі. На цьому фоні думати про будівництво стадіону було не зовсім реально. Народний депутат України підтримав ідею небайдужого дубровичанина, і приклав максимум зусиль, щоб цей проект відбувся.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЕР НЕ ПІДТРИМАВ УЧНІВ КРИВИЦЬКОЇ ШКОЛИ, ЯКІ ПРОВЕЛИ МІТИНГ-ПРОТЕСТ

Заручившись підтримкою народного депутата, небайдужі дубровичани активізували місцеву владу на пошуки коштів для виготовлення проекту. Уявіть собі, що в районі на той час навіть не було тих 400 тис. грн. на проект! Але їх віднайшли. І стартувало будівництво з 1 млн. коштів з обласного бюджету. Далі Василь Яніцький спрямовує 2,9 млн. грн. коштів держбюджету, призначених на соціально-економічний розвиток окремих територій. Важливо було розпочати будівництво, щоб потім домогтися його передачі на фінансування Державного фонду регіонального розвитку. І це вдалося...

Про це стало відомо зі слів журналістки Оксани Слободзян, яка, до слова, була помічницею народного депутата Василя Петровича Яніцького.

переглядів: 2.3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!