Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ВОЛОДИМИР РАШОВСЬКИЙ НЕ ПІДВЕДЕ СВОЇХ ВИБОРЦІВ.

12 липня 2019 0

Як про кандидата в народні депутати відзиваються його ж земляки?


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: СЛУГА НАРОДУ ВОЛОДИМИР РАШОВСЬКИЙ.

Літо-2019 може ввійти в історію, як початок нової ери нашої держави, як початок глобальних змін у нашій свідомості.

Літо в розпалі, як і політична боротьба за право визначати подальшу долю України. Оприлюднено список кандидатів у депутати до Верховної Ради по 155-му виборчому округу. Зовсім не здивувалася, коли побачила там В.В. Рашовського. Знаю його з дитинства (виріс на сусідній вулиці). Розумний, порядний, справедливий, відповідальний, інтелігентний (рідкісне явище серед сучасних політиків), дуже добрий і працьовитий. Має сім'ю, яку по-справжньому любить, береже і цінує, дуже любить і піклується про своїх батьків. Має успішний бізнес. Все це здобуто власним розумом, вмінням впевнено йти до мети, приймати рішення і нести за них відповідальність і неймовірною працьовитістю.

Думаю, саме завдяки цим якостям Володимир Рашовський потрапив до команди Володимира Зеленського. Володимир Рашовський – нове обличчя в політиці. Немає підстав критикувати його чи звинувачувати в чомусь. Хоча, завжди знайдуться люди, що готові залити брудом кожного, хто зумів досягти успіху. Я розумію, що якість життя визначає культуру мислення, спілкування, але… Підтвердженням моїх слів є коментарі, які залишають мої земляки під зверненнями (до громадян) кандидатів у депутат. Читаю ці коментарі і думаю: «Невже і цього разу ми дозволимо себе обдурити?». Політичні «старожили» знову намагаються протиснутися у Верховну Раду, аби шкодити і заважати президенту наводити в державі лад. У передвиборчій гонитві кожен з них хвалиться тим, скільки доріг відремонтував, скільки медичних і освітніх закладів (державних!) забезпечив сучасним обладнанням, скільком малозабезпеченим і багатодітним сім'ям допоміг (чому ж не працюють соціальні програми?). Сором і ганьба! Жодна цивілізована держава не дозволить собі такого. А ми пишемо нашим «благодійникам» подяки, даруємо їм квіти, влаштовуємо концерти…

Ми мусимо, нарешті, усвідомити, що депутати теж мають працювати щодня. Це їх обов'язок перед народом. Вони отримують за це депутатську зарплату і користуються депутатськими пільгами. Я не зустрічала жодного вчителя, лікаря, продавця, які б вихвалялися кількістю перевірених зошитів, прийнятих пацієнтів чи проданих товарів, бо кожен з них виконує свої посадові обов'язки і отримує за це заробітну плату (далеко не депутатську).

Наше майбутнє залежить від нашого теперішнього вибору, або ми й надалі стоятимемо під кабінетами чиновників з простягнутою рукою, або дамо шанс Володимиру Зеленському і його команді зруйнувати це ганебне явище. Настав час, коли кожен українець повинен тверезо зважити наслідки свого вибору. Для цього треба вийти за межі власних інтересів.

Шановні земляки! Не продаваймося і не піддаваймося обіцянкам тих, хто за роки незалежності так і не спромігся підняти рівень життя українців. Віддаймо свій голос молодим, перспективним, рішучим, тим, кого хоче бачити у своїй команді наш президент. По виборчому округу №155 – це Володимир Рашовський. Впевнена, він не підведе своїх виборців!

Жанна БЕЛЕЛЯ, заступник директора Селецького НВК ім. О. Ващишина.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!