Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ВОЛОДИМИР РАШОВСЬКИЙ ПОСПІЛКУВАВСЯ З ОСВІТЯНАМИ ТА ВІДВІДАВ РАЙОННУ ЛІКАРНЮ.

18 липня 2019 0

Не є загадкою, що в кожній сфері будь-якої діяльності є певні проблеми. Зокрема мова йтиме про медицину та освіту.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ПРАЦІВНИЦЯ ВОЛОДИМИРА РАШОВСЬКОГО ГА ФІРМІ "РЕКОРД" РОЗПОВІЛА ПРО УМОВИ РОБОТИ ТА СВОГО КЕРІВНИКА.

16 липня цього року кандидат в депутати по 155 виборчому округу Володимир Рашовський зустрівся з освітянами, директорами шкіл району та побував у районній лікарні м. Дубровиця.

Якою ж має бути освіта на Дубровиччині? Перш за все, освіта має бути якісною. Володимир Рашовський мав змогу поспілкуватися з освітянами-земляками. Незважаючи на усі зрушення в цій галузі, головна проблема – це неналежний рівень освітньої бази у районі. Якість освіти має зростати, а не навпаки. І це все можливе завдяки належній комп'ютеризації, відповідним умовам та матеріально технічній базі. Також в багатьох навчальних закладах, зокрема в школах, (та й не тільки в Дубровицькому районі), подекуди відсутні туалети. Ми маємо забезпечувати школярів усіма зручностями, навіть якщо мова йде про санвузли.

Кандидат в нардепи пообіцяв, що вирішить цю проблему найближчим часом.

Також Володимир Володимирович не стоїть осторонь проблем, які пов'язані з медициною. В м. Дубровиця є центральна лікарня, котра надає медичні послуги усім, хто туди звертається.

Загалом, відвідавши Дубровицьку райлікарню та оглянувши приміщення, слід зазначити, що зміни потрібні. Лікарня, яку відвідують мешканці всього району, має незадовільний стан та й умови бажають бути кращими. Одним словом, медицина у вкрай жахливому стані.

Лікарі буквально молять переглянути їх оплату праці. Адже, це неприпустимо коли лікар отримує мінімальну заробітну платню, в той час як виконує почесний обов'язок – рятує життя людей. І слід зазначити, що роблять це у вкрай поганих умовах і без належного оснащення. Для лікарні не вистачає тих чи інших обладнань для обстеження пацієнтів і тут, як завжди, проблема з фінансуванням. Втілювати нові закони, нові реформи щодо медицини треба обдумано та з користю для кожного пацієнта. Медицина має бути доступною, а деякі ліки безкоштовними.

Час негайно це змінювати. Далі так просто не може тривати.

Можливо людям і здається, що все так має бути, бо за роки правління попередників тільки й чули пусті балачки без реальних дій. Проте ми, члени цього суспільства, живучи в 21 столітті маємо наздоганяти ті стандарти, що притаманні для європейської країни.

Давайте разом з вами підтримувати ці ідеї та втілювати всі дії в реальність.

Разом ми зможемо навести порядок в кожній галузі.

(Політична реклама)

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!