Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ: «Я НЕ ІГРАШКА І НЕ «ПЛАН-Б» КОЛОМОЙСЬКОГО»

13 лютого 2019 0

Кандидат у президенти Зеленський подав документи до ЦВК 25 січня й відтоді офіційно почав свій похід у політику.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ОЧОЛИВ РЕЙТИНГИ ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ПЕРЕГОНІВ.

Зеленський збільшив відрив від конкурентів. Це означає, що перешкодити йому пройти до другого туру може лише щось апокаліптичне.

Як відомо, чим ближче до виборів, тим більше цікавої інформації з'являється про кандидатів у президенти. І одним з таких є шоумен В. Зеленський, особливо цікавий від народу.

Зеленський взяв старт різко і впевнено. В одному з інтерв'ю він заявив: «...Коломойський не мій бос, а власник каналу "1+1". У нас в країні є п'ять олігархічних груп. І всі групи каналів належать великим бізнес-компаніям... Всі великі підприємства належать олігархічним групам. Виходить, що ми всі - 40 млн людей в Україні - без принципів, бо працюємо на цих підприємствах? Чи людина, яка працює на тому чи іншому каналі, - без принципів? Ні, це неправда. У нас є продакшн, ми виробляємо телевізійну касету. Раніше ми працювали на телеканалі "Інтер". До речі, багато продукту ми виробляємо і для "Нового каналу". Тобто працюємо для кількох каналів. Я ніяка не іграшка в руках Коломойського, і не був іграшкою в руках жодного олігарха. Коли говорять, що я чиясь іграшка, це неправда. Це роблять ЗМІ, які належать іншим групам. Вийдіть на вулицю і запитайте у людей, чи вважають вони мене іграшкою в руках Коломойського. Немає такої суспільної думки!»

Кого ж обиратимуть і кому вірять українці – це особиста справа кожного! А результат побачимо вже з часом.

переглядів: 591

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!